RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Platforma wibracyjna do ćwiczeń wibrująca masażer z Bluetooth

MAX-2130914

Nowy produkt

Platforma wibracyjna z ekspanderami i systemem Bluetooth do ćwiczenia w domu. Urządzenie jest przeznaczone dla osób, które z uwagi na brak czasu nie mogą wyjść na siłownię oraz dla osób zmagających się z reumatyzmem, osteoporozą. Ćwiczenia na platformie wzmacniają ścięgna i więzadła, a drgania wpływają na zwiększenie gęstości tkanki kostnej. Platforma wibracyjna posiada 5 programów ćwiczeń oraz 180 różnych ustawień prędkości. To pozwala na indywidualne dostosowanie do aktualnych potrzeb. Z urządzenia nie mogą korzystać osoby w ciąży, osoby cierpiące na epilepsję, dyskopatię, kamicę nerkową, migreny, choroby serca i naczyń wieńcowych, cukrzycę, a także ze skłonnością do ostrych stanów zapalnych stawów. Platforma została wyposażona w system tłumienia dźwięków, maksymalny to 50dB. Na wyświetlaczu możemy zobaczyć wybrany program treningowy, dystans, czas, prędkość.

Więcej szczegółów


349.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

SPALA TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ - urządzenie poprzez wibracje angażuje do pracy dużo więcej mięśni niż podczas tradycyjnego treningu. Jest o wiele bardziej skuteczne ponieważ mięśnie podane są silnym skurczom i podwójnie obciążone (przez aktywność fizyczną + wibrację). Włącza do pracy całe ciało, ręce, brzuch, pośladki, nogi, uda, łydki.

15 MINUT DZIENNIE - efekty ćwiczenia mogą być widoczne już po 6 treningach, zakładając, że ćwiczymy 2-3 razy w tygodniu. W trening zaangażowanych jest około 90% mięśni, podczas gdy przy tradycyjnych metodach treningowych jedynie 40% - 50%. Platforma wibracyjna pozwoli uzyskać wymarzoną sylwetkę jeszcze szybciej.

ĆWICZENIA W RYTMIE MUZYKI - platforma wibracyjna pozwala na słuchanie Twojej ulubionej muzyki. Możesz połączyć swój telefon za pomocą Bluetooth lub pen drive. Muzyka do ćwiczeń to świetny sposób, żeby urozmaicić sobie codzienny trening i zmotywować się do jeszcze większego wysiłku.

EKSPANDERY - do zestawu dołączono 2 taśmy oporowe, które wniosą do Twojego treningu większe zaangażowanie mięśni, pozwolą na mocniejsze rozgrzanie ciała. Ekspandery mają świetne zastosowanie w ujędrnianiu ramion – pomają pozbyć się tzw. "kurzych skrzydełek", klatki piersiowej i pleców. Taśmy mocuje się do urządzenia za pomocą karabińczyków, więc bez problemu można je zdjąć.

Platforma wibracyjna do ćwiczeń i odchudzania się

Specyfikacja techniczna:

Moc: 200W
Napięcie: 220-240V
Maksymalne obciążenie: 120kg
Zasilanie pilota: 2x AAA (brak w zestawie)
Amplituda drgań: 10cm
Częstotliwość wibracji: 50Hz
Ilość skurczów na minutę: 50
Głośnik wbudowany: 3W
Zakres prędkości: 99-180
Ilość poziomów: 999
Ilość programów: 5
Ilość stopni intensywności: 3
Wersja bluetooth: 4.2
Wymiary platformy (dł/szer/wys): 32/53/12cm
Wymiary powierzchni wibracyjnej (dł/szer): 27/47,5cm
Waga zestawu: 10kg
Waga z opakowaniem: 11,4kg

Zawartość zestawu:

- platforma wibracyjna
- zasilacz
- taśmy oporowe
- pilot

3 STOPNIE INTENSYWNOŚCI


I – stanie na środku urządzenia stymuluje chód

II – zachowanie lekkiego odstępu nóg stymuluje jogging

III – szerokie rozstawienie nóg stymuluje sprint
Bez wychodzenia z domu ćwicz i chudnij

CIESZ SIĘ MUZYKĄ PODCZAS ĆWICZENIA


Łącz przyjemne z pożytecznym - platforma wibracyjna pozwala na słuchanie Twojej ulubionej muzyki. Możesz połączyć swój telefon za pomocą bluetooth lub podłączyć pen drive. Muzyka do ćwiczeń to świetny sposób, żeby urozmaicić sobie codzienny trening i zmotywować się do jeszcze większego wysiłku.
Platforma Wibracyjna Wibrująca Masażer Bluetooth

W zestawie znajdują się taśmy oporowe, które zwiększą zaangażowanie mięśni, pozwolą na mocniejsze rozgrzanie ciała co za tym idzie – większe spalanie tkanki tłuszczowej.

Na platformie możesz wykonywać różnego rodzaju ćwiczenia

JAK DZIAŁA PLATFORMA WIBRACYJNA?

Urządzenie stymuluje układ nerwowo-mięśniowy przy użyciu drgań o określonej częstotliwości. Ćwiczenia wykonuje się stojąc na niej, opierając się, lub dotykając konkretnymi częściami ciała. Platforma poprzez działanie wibracji angażuje do pracy dużo więcej mięśni niż podczas tradycyjnego treningu, dlatego jest o wiele bardziej skuteczna ponieważ mięśnie podane są silnym skurczom i podwójnie obciążone – przez aktywność fizyczną + wibrację.

SZYBKIE EFEKTY


Efekty ćwiczenia mogą być widoczne już po 6 treningach, zakładając, że ćwiczymy 2-3 razy w tygodniu. W trening zaangażowanych jest około 90% mięśni, podczas gdy przy tradycyjnych metodach treningowych jedynie 40% - 50%. Platforma wibracyjna pozwoli uzyskać wymarzoną sylwetkę!
Szybkie spalanie i powrót do sylwetki

JAKIE SĄ KORZYŚCI Z UŻYWANIA PLATFORMY WIBRACYJNEJ?

- wymodelowane ciało
- pozbycie się cellulitu
- masa mięśniowa
- jędrne ciało
- lepsze krążenie krwi
- więcej energii
- rozluźnienie mięśni
- przyspieszenie metabolizmu
- brak obciążenia stawów, ścięgien i kości

15 MINUT TRENINGU NA PLATFORMIE ZASTĄPISZ:

1H BIEGANIA
200 BRZUSZKÓW
200 POMPEK
0,5H PŁYWANIA
1H JAZDY ROWEREM

Platforma z ekspanderami do ćwiczenia w domu
Regulacja platformy do podłożaNÓŻKI POZIOMUJĄCE
Dzięki zastosowaniu gumowych stopek znajdujących się na podstawie platformy nierówna powierzchnia nie stanowi problemu, stopki wyrównają powierzchnię, a trening będzie przyjemny i bezpieczny.
PLATFORMA JEST PRZENOŚNA
Z boku urządzenia znajduje się 'rączka' pozwalająca na bezproblemowe przenoszenie platformy w inne miejsce.Platforma wibracyjna do ochudzania się jest również przenośna

30 Inne produkty w tej samej kategorii: