RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Radio z nawigacją ACS dedykowane do Toyota Land Cruiser 150 Prado 2700 wbudowane DVD PiP DUAL-ZONE GPS

Nowy produkt

Radio samochodowe z nawigacją GPS dedykowane do Toyoty Land Cruiser 150 oraz Prado 2700 wyposażone w dotykowy wyświetlacz Active Matrix TFT o rozdzielczości 800x480 i przekątnej 9 cali oraz wzmacniacz MOSFET. W urządzeniu został zainstalowany szereg funkcji, które sprawiają, że podróż staje się przyjemnością. Wbudowana nawigacja GPS z odblokowanym systemem operacyjnym Windows lub Android (do wyboru) pozwoli użytkownikowi wgrać mapę najlepiej dostosowaną do jego potrzeb.

Więcej szczegółów

Towar na zamówienie


3,399.00 zł brutto

  • Android
  • Windows

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Marka samochoduToyota

Więcej informacji

Wzmacniacz pozwala na podłączenie głośników o dużej mocy bez konieczności wstawiania instalacji audio z wzmacniaczem. Wbudowany moduł GPS opiera się na odblokowanym systemie operacyjnym pozwalającym na instalację na karcie pamięci dowolnego systemu map nawigacji zgodnego z właśnie tym systemem. Tuner radiowy odbiera sygnał w pasmach FM i AM, a dodatkowy system RDS (Radio Data System) dostarcza wszelkich informacji na temat stacji radiowej.

Radio dedykowane do: Toyota Land Cruiser 150, Prado 2700 od 2014r.

Wszystkie parametry oraz funkcje przedstawione są na załączonych zdjęciach.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: