RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Radio z nawigacją ACS dedykowane do BMW E90 E91 E92 E93 3ER wbudowane DVD PiP Bluetooth GPS zmieniarka wbudowana pamięć

Nowy produkt

Wbudowany odtwarzacz DVD obsługuje większość popularnych dekoderów audio, video oraz plików graficznych, a także pozwala na zapisanie w wewnętrznej pamięci stacji ACS obrazów płyt CD, tzw. wirtualnych napędów, które będą odtwarzane jak normalne CD z wbudowanego dysku twardego o pojemności 4GB. Dodatkowo urządzenie wyposażono w funkcję PiP (2-Zone) pozwalającą na jednoczesną pracę nawigacji oraz radia FM, odtwarzacza DVD, odtwarzacza muzyki i tunera TV.

Więcej szczegółów

Towar na zamówienie


2,949.00 zł brutto

  • Android
  • Windows

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Marka samochodu BMW

Więcej informacji

Wzmacniacz pozwala na podłączenie głośników o dużej mocy bez konieczności wstawiania instalacji audio z wzmacniaczem. Wbudowany moduł GPS opiera się na odblokowanym systemie operacyjnym pozwalającym na instalację na karcie pamięci dowolnego systemu map nawigacji zgodnego z właśnie tym systemem. Tuner radiowy odbiera sygnał w pasmach FM i AM, a dodatkowy system RDS (Radio Data System) dostarcza wszelkich informacji na temat stacji radiowej.

Radio dedykowane do: BMW E90 E91 E92 E93 3ER od 2006-2011r + ramka na przyciski. Dla modeli z automatyczna klimatyzacja. Dla manualnej klimatyzacji model radia: ACS-8112.

Wszystkie parametry oraz funkcje przedstawione są na załączonych zdjęciach.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: