RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Monopod kijek do kamer sportowych filmowania smartofn selfie regulacja

GO-AX9MON

Nowy produkt

Obecnie monopod to najskuteczniejsza metoda kręcenia ujęć, robienia filmów typu Selfie. Uniwersalny kijek to przedłużenie ręki i umożliwia zamocowanie urządzenia rejestrującego obraz dalej od siebie. Regulowany uchwyt monopoda pasuje do kamer cyfrowych, aparatów oraz smartfonów. Regulowanej długości wysięgnik teleskopowy, przystosowany jest do urządzeń o szerokości 5,5 cm do 8,2 cm. Monopod pasuje do wszystkich kamer oraz aparatów ze standardowym mocowaniem 1/4". Monopod to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego posiadacza kamery sportowej.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!


15.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Monopod nie posiada przewodów, ani elektroniki dlatego doskonale nadaje się do robienia ujęć podczas skoków do wody. Ruchoma głowica kulkowa i regulowana długość monopodu w zakresie 22-118cm pozwala na uzyskanie odpowiedniego położenia urządzenia foto w niemal każdej sytuacji. Konstrukcja wysięgnika zapewnia pełną stabilność w pełnym zakresie długości.

Cechy produktu:

- regulowana długość wysięgnika od 22cm do 118cm
- regulowany uchwyt
- montaż na gwint 1,4" (pasuje do większości kamer cyfrowych, w tym sportowych)
- gumowa rączka i pasek na nadgarstek umożliwiają pewny chwyt
- max. obciążenie 0,5 kg

29 Inne produkty w tej samej kategorii: