RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Giętki uchwyt długi elastyczny do telefonu z klipsem biurkowy na aparat do smartfona

MAX-2010951

Nowy produkt

Biurkowy uchwyt na telefon charakteryzuje się dużą uniwersalnością. Przydatny w biurze, w domu, ale równie dobrze sprawdzi się w samochodzie. Możesz przypiąć go do osłony przeciwsłonecznej. Zapewnia stabilny montaż dowolnego smartfona na biurku lub blacie kuchennym w trakcie codziennych czynności i pracy. Obrotowa głowica pozwala na dopasowanie urządzenia pod odpowiednim kątem, bez zmiany ustawienia całego uchwytu. Uchwyt jest elastyczny i giętki więc można go dowolnie wyginać i ustawiać zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Antypoślizgowe rączki zabezpieczają urządzenie przed zarysowaniami oraz minimalizują ryzyko przypadkowego wypadnięcia. Dodatkowo, uchwyt został zaprojektowany w sposób zapewniający użytkownikowi bezproblemowy dostęp do portów w urządzeniu.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


6.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Oglądanie filmów czy też gotowanie będzie teraz jeszcze bardziej przyjemniejsze. Połóż się na łóżku wygodnie albo czytaj przepisy stojąc w kuchni! Elastyczny, długi statyw pozwala na ułożenie smartphone’a w dowolnej pozycji. Dzięki niemu, kiedy korzystamy z przepisu, nie musimy spoglądać na telefon leżący na blacie, ale możemy umieścić go na wysokości oczu. Oglądając ulubiony film czy serial nie ma potrzeby trzymać urządzenia w dłoni, co daje swobodny, pełen zakres ruchu i umożliwia robienie innych, dodatkowych rzeczy.

Uchwyt na telefon smarton mocowany na klips do blatu

Mocowanie statywu jest niezwykle szybkie i proste, a możliwości ułożenia są nieograniczone. Praktyczny, mocny klips przytwierdza go stabilnie do każdego blatu, którego grubość nie przekracza 7,5cm. Głowica obracająca się o 360° zapewnia bezproblemowe ustawienie uchwytu w dogodnej pozycji, pod każdym kątem, zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Giętki uchwyt można dowolnie wyginać, ale nie zmienia on samoczynnie swojego położenia. Do produkcji zastosowano wytrzymałe tworzywo w kolorze czarnym, co wpływa na trwałość i długość użytkowania, a także na satysfakcję z zakupu.

Uchwyt na telefon smartfon go oglądania filmów

Dzięki specjalnej konstrukcji, utrzymującej nadany mu kształt, doskonale sprawdzi się zarówno w warunkach domowych, jak i w plenerze czy też podróży. Uchwyt nadaje się świetnie jako statyw podczas robienia zdjęć na wycieczce lub podczas kręcenia filmów z wielu okazji. Polecany jest wszystkim użytkownikom smartofnów niezależnie od wieku i płci.

Specyfikacja:

Kolor: czarny
Materiał: tworzywo sztuczne ABS
Materiał ramienia: tworzywo sztuczne PVC + aluminium
Długość całkowita: 72cm
Maksymalny rozstaw uchwytu: 13cm
Maksymalny rozstaw klipsa: 7,5cm
Obrotowa głowica: 360°
Waga: 125g

29 Inne produkty w tej samej kategorii: