RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Organizer plastikowa szafka na kółkach 3 duże szuflady GIRLS

10283 NO/GIRLY

Producenta

Nowoczesny organizer, szafka na obrotowych kółkach z trzema szufladami to rozwiązanie do wielu pomieszczeń. Przykładowo umieszczone w niej zabawki lub artykuły papiernicze możesz przewozić z pokoju dziecięcego do salonu lub między pokojami rodzeństwa. Tego typu organizery występują również pod nazwą jako meble modułowe. Może służyć jako komoda na rzeczy osobiste w pokoju nastolatki, regał na dokumenty w biurze lub pracowni, a nawet jako kontenerek w sypialni o innowacyjnym designie. Meble modułowe to pełna gama możliwości aranżacyjnych. Dzięki prostym rozwiązaniom, sami możemy komponować zestawy w dowolnej konfiguracji. Przeznaczone są dla osób ceniących sobie ład, porządek, jakość i komfort użytkowania.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


153.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Wbudowane kółka Tak

Więcej informacji

Od teraz Twój przedpokój, korytarz lub pokój do zabaw będzie przykładem porządku i organizacji. Taka ruchoma szafka bez problemów zmieści się pod biurkiem, a dzięki czterem kółkom z łatwością można przestawić ją w dowolne miejsce. Pomysłów na wykorzystanie jest wiele, można przechowywać w niej książki, zeszyty lub przybory papiernicze. Dokumenty, pamiątki z wycieczek, płyty z muzyką, wszystko to co nie ma swojego stałego miejsca. Przy tym nadając lub zachowując nowoczesny wygląd w pomieszczeniu.     

Cechy produktu:

- bardzo wysoka jakość wykonania   
- ciekawe wzornictwo              
- swobodnie mieści się pod biurkiem    
- kółka obrotowe do 360 °   
- łatwe przemieszczanie      
- wygodne uchwyty do wysuwania szuflad  
- blokada zabezpieczająca przed wypadaniem  
- kolor: Wielokolorowy   
- wymiary: 32 x 37x 61cm
- materiał polipropylen

30 Inne produkty w tej samej kategorii: