RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Przybornik na biurko 6 komór czarny organizer na długopisy artykuły biurowe

M815987

Nowy produkt

Przybornik na biurko przyda się podczas odrabiania lekcji oraz przy organizowaniu miejsca pracy. Bez problemu zmieszczą się w nim wszystkie niezbędne przybory biurowe, do których należą długopisy, kredki, pisaki, gumki, spinacze, kleje, czy też nożyczki, a także artykuły piśmienne. Biurkowy organizer na biurko wykonany został z wysokiej jakości materiału, jakim jest metal, dzięki czemu jest bardzo trwały i posłuży przez długi czas. Pojemnik posiada jedną dużą przegródkę oraz 4 mniejsze przegródki, a także półkę i szufladkę, w których każdy bez problemu zmieści wszystkie potrzebne akcesoria biurowe. Przedmiot zapewni porządek przy biurku – zarówno podczas odrabiania lekcji, czy też rysowania, jak również w trakcie wykonywanej pracy, gdzie potrzebne są różnego rodzaju akcesoria. Pozwoli Ci to zaoszczędzić cenny czas na szukanie danego przyboru lub karteczki.

Więcej szczegółów


32.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

PRAKTYCZNY – przybornik na biurko przyda się zarówno w domu, jak w pracy i wielu innych miejscach. Bez problemu można w nim pomieścić niezbędne przybory biurowe – długopisy, kredki, pisaki, gumki, spinacze, kleje, czy też nożyczki, a także artykuły piśmienne.

SOLIDNY I TRWAŁY – organizer na biurko wykonany został z wysokiej jakości materiału, jakim jest metal, dzięki czemu jest bardzo trwały i posłuży przez długi czas.

POJEMNY – pojemnik na przybory biurowe jest niezwykle pojemny – posiada jedną dużą przegródkę oraz 4 mniejsze przegródki, a także półkę i szufladkę, w których każdy zmieści wszystkie potrzebne akcesoria biurowe.

POZWALA ZACHOWAĆ PORZĄDEK – przybornik na biurko pozwala zachować porządek wokół miejsca pracy – zarówno podczas odrabiania lekcji, rysowania, jak również w trakcie wykonywanej pracy.

Cechy produktu:

Materiał: metal
Wymiary: 12,5/14/22cm
Waga: 0,547kg
Waga w opakowaniu: 0,646kg

METALOWY PRZYBORNIK NA BIURKO Z MIEJSCEM NA LISTY, PRZEGRODAMI, SZUFLADĄ I PÓŁKĄ

- przegroda na korespondencję, zeszyt lub notes
- 2 przegrody na artykuły piśmiennicze
- 2 przegrody na drobne akcesoria biurowe (gumki, spinacze, itp.)
- półka na karteczki
- szufladka na drobne akcesoria

30 Inne produkty w tej samej kategorii: