RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Stół bilardowy 93 x 52 x 20 cm z kompletny do postawienia na biurku

NS50429

Nowy produkt

Stół do gry w bilarda z kompletem akcesoriów do postawienia na biurku lub stole w salonie. Stół został wykonany z solidnej płyty MDF obustronnie laminowanej. W zestawie znajdują się 2 kije, zestaw bil, trójkąt, kreda i miotełka do tkaniny. Stół bilardowy jest przeznaczony tylko i wyłącznie do użytku wewnątrz budynku. Sprzęt ma wymiary 93 x 52 x 20 cm. Stół do gry w bilarda świetnie nadaje się do pokoju dziecięcego, do salonu lub pokoju dziennego. Stół do bilarda jest również ciekawym uzupełnieniem świetlic oraz pokojów zabaw w ośrodkach wypoczynkowych, schroniskach, a także salonach gier i barach. Wysoka jakość wykonania oraz stabilna i trwała konstrukcja stołu do gry gwarantują, iż stół będzie nam służyć przez długie lata. 

Więcej szczegółów


129.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Dane techniczne:

- wymiary 93 x 52 x 20 cm
- waga: 8,7kg
- kompaktowy rozmiar
- 2 kije
- szczotka do czyszczenia sukna
- kreda do kija
- 16 bil
- trójkąt do bil
- model NS-1429
- długość kija 90 cm

Ponadczasowy, klasyczny zestaw bilardowy wciągnie każdego małego wielbiciela sportowych rozgrywek. Poręczny stół przyda się przy każdej okazji, czyli wszędzie tam, gdzie dzieci zechcą rozegrać partię ulubionego bilarda. Rozmiar stołu bilardowego pozwala na grę zarówno w domu, jak i podczas wyjazdu. Ten poręczny zestaw jest dziecinnie łatwy w obsłudze ponieważ szybko się go zarówno rozkłada, jak i składa po zakończonej grze.

2 Inne produkty w tej samej kategorii: