RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Cymbergaj stół do gry w hokeja z nadmuchem Air Hockey 120 x 60 x 72 cm

NS42750

Nowy produkt

Łatwy w montażu stół do hokeja z nadmuchem Air Hockey Cymbergaj dla dzieci i dorosłych. Posiada składany blat co pozwala nam zaoszczędzić miejsca po zakończonym meczu. Jego wymiary to 120 x 60 x 72 cm. Po podłączeniu do prądu wytwarza się poduszka powietrzna, która pozwala krążkowi hokejowemu przemieszczać się z wielką dynamiką. W zestawie znajdują się 2 krążki, 2 odbijaki, manualny licznik i elektryczna dmuchawa. Stół wykonany z trwałej płyty MDF obustronnie laminowanej. Stół do hokeja jest bardzo stabilny i trwały.

Więcej szczegółów


329.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

Ze stołu może korzystać cała rodzina, dlatego to idealna zabawka na zabicie czasu. Air Hockey to sportowa gra zręcznościowa w stylu kultowego Cymbergaja, która zapewni Ci mnóstwo energicznej rozrywki i solidną dawkę sportowych wrażeń. Stół Air Hockey to oprócz świetnej zabawy także wygoda i funkcjonalność. Rozstawisz go błyskawicznie, a kiedy zechcesz zaoszczędzić miejsce, skorzystasz z opcji złożenia stołu. Dzięki mechanizmowi Air Flow uderzony krążek uniesiony lekko w powietrzu mknie po tafli z taką dużą prędkością. System Air Flow to powietrze dostarczane z pod tafli ku górze przez specjalne otwory. Rozgrywka polega na tym, że dwóch graczy stara się wbić przeciwnikowi krążek do bramki przeznaczonymi do tego odbijakami. Strzelone gole odznacza się na manualnych licznikach, które znajdują się po obu stronach stołu.

Stół do gry w hokeja z nadmuchem Air Hockey Cymbergaj 120 x 60 x 72 cm

Specyfikacja:

- 2 krążki
- 2 odbijaki
- Manualna punktacja - licznik
- Elektryczna dmuchawa
- Lekka i stabilna konstrukcja
- Energooszczędny
- Bardzo łatwy montaż w 10 minut
- System air flow

Dane techniczne:

- materiał MDF i PCV
- wymiary stołu 120 x 60 x 72 cm
- wymiary boiska 117 x 57,5 cm
- wymiary bramki 16 cm
- zasilanie 220 - 240V
- waga 16,5 kg brutto

Ostrzeżenie. Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 36 miesięcy.

 

4 Inne produkty w tej samej kategorii: