RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Cymbergaj stół do gry w hokeja krążki z nadmuchem Air Hockey na baterie

NS42650

Nowy produkt

Mały stół do hokeja z nadmuchem Air Hockey Cymbergaj dla dzieci i dorosłych. Stół ma wymiary 69,5 x 37 x 10,5 cm. Po włączeniu zasilania wytwarza się poduszka powietrzna, która pozwala krążkowi hokejowemu przemieszczać się z wielką dynamiką. W zestawie znajdują się 2 krążki, 2 odbijaki, manualna punktacja i bateryjna dmuchawa. Stół wykonany z trwałej płyty MDF, oklejonej kolorowym laminatem. Stół do hokeja jest bardzo stabilny i trwały. Ze stołu może korzystać cała rodzina, dlatego to idealna zabawka na zabicie czasu w domu i w podróży. Idealny prezent dla malucha pełnego energii.

Więcej szczegółów


99.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Szybka akcja i dynamiczna rozgrywka to coś, co dzieci lubią najbardziej. Ten przenośny stół Air Hockey zapewni najmłodszym masę zabawy. Air Hockey to niezwykle wciągająca zabawa, która ćwiczy koncentrację i refleks małych hokeistów. To wszystko za sprawą efekt mechanizmu Air Flow, który nadaje krążkowi niesamowitą prędkość. Air Flow sprawia, że krążek w czasie gry lekko unosi się w powietrzu dzięki wentylatorowi i perforowanej tafli stołu. Rozmiary, kształt i budowa stołu zaprojektowano tak, aby dzieci mogły cieszyć się grą wszędzie tam, gdzie mają ochotę na hokejowe szaleństwo. Ilość strzelonych goli zaznaczamy na manualnych licznikach, po jednym dla każdego gracza.

Dane techniczne:

- lekka i stabilna konstrukcja
- energooszczędny
- 2 krążki
- 2 uderzaki
- analogowy licznik
- system air flow
- zasilany bateriami AA 1,5 V (6 sztuk)
- łatwy w montażu
- wykonany z MDF i PCV
- wymiary stołu 69,5 x 37 x 10,5 cm
- wymiary boiska 66,5 x 34,5 cm
- wymiary bramki 16,5 cm
- waga 4,2 kg brutto

4 Inne produkty w tej samej kategorii: