RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Duży stół do gry w piłkarzyki z uchwytem na napój MDF imitujący drewno NS-1401

NS-401

Nowy produkt

Piłkarzyki to stołowa wersja jednej z najpopularniejszej gry na całym świecie, czyli futbolu. Gra pozwala na doskonałą imitację prawdziwego meczu, co niewątpliwie zapewni wiele emocji zarówno tym małym jak i większym mężczyznom. Każdy chłopiec ucieszy się z własnej drużyny piłkarskiej, o której poczynaniach będzie mógł sam decydować. Odpowiednie ustawienie figurek pozwoli podzielić boisko na trzy części, a mianowicie na strefę obrony, strefę pomocy oraz strefę ataku. Stół jest przeznaczony dla 2 lub 4 graczy, przy czym gdy jest więcej niż dwie osoby grające należy używać tylko jednej ręki.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


298.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

Piłkarzyki NS-401 produkt wysokiej jakości. Stół jest zbudowany tak, aby zapewnić graczom maksymalną stabilność i bezpieczeństwo. Dbają o to zarówno wytrzymała płyta MDF, jak i solidna, mocna konstrukcja, wspierana przez wzmocnienia i poprzeczki zamontowane przy nogach i od spodu stołu. Odporny laminat do złudzenia przypominający jasne, naturalne drewno, a to dodaje stołowi przyjemnego wyglądu. Na energiczną grę pozwalają także niezawodne prowadnice, wykonane z chromowanej stali.

Stabilność stołu podczas aktywnej zabawy zapewniają mocne nogi. Za każdą z bramek znajduje się duży otwór, z którego możemy swobodnie wyciągnąć piłeczkę. Piłkę kontroluje się za pomocą tak zwanych grilli, do których przymocowane są figurki zawodników w różnych kolorach dla różnych drużyn, które można ciągnąć bądź pchać lub obracać. Model NS 1401 wyróżniają też praktyczne rozwiązania, dzięki którym gra jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Dla wygody zawodników prowadnice są zakończone antypoślizgowymi uchwytami, a w obrębie boiska zabezpieczono je gumowymi stoperami, tak aby amortyzować szybkie, dynamiczne ruchy. Pole do gry jest specjalnie wyprofilowane, dzięki czemu nie będziesz borykać się z zatrzymywaniem się piłki w niedostępnych miejscach. Natomiast zdobyte punkty zaznaczysz na manualnym liczniku, po jednym dla każdego gracza. A dodatkowo, kiedy w czasie zaciętego meczu najdzie Cię pragnienie, wystarczy sięgnąć po napój. Nie musisz odchodzić od stołu, ponieważ umieścisz go w specjalnym uchwycie zamontowanym po stronie każdego z graczy.

Dane techniczne:

- wymiary stołu: 121 x 61 x 79 cm
- wymiary boiska: 105,4 x 58,6 cm
- materiał: MDF 15 mm + PVC
- prowadnice: stalowe z antypoślizgowymi uchwytami
- ilość zawodników: 22 szt.
- ustawienie zawodników: 3:5:2:1
- ilość piłek: 2 szt.
- waga: 20 kg (22 kg brutto)

Główne cechy:

- duża, stabilna konstrukcja (20 kg)
- pełna liczba zawodników
- dokładne modele piłkarzyków
- rozstawienie 3:5:2:1
- 2 piłeczki w zestawie
- 2 uchwyty na napoje
- stalowe prowadnice z rączkami
- okleina imitująca prawdziwe drewno

12 Inne produkty w tej samej kategorii: