RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Stół do gry w piłkarzyki dwa liczniki bramek 70 x 37 x 62 cm antypoślizgowe rączki

NS00802

Producenta

Opisywany stół piłkarski to propozycja dla dzieci powyżej 3 – go roku życia. Piłkarzyki, zwane również trambambula, futbolem stołowym czy też piłką stołową to 2- lub 4-osobowa gra imitująca prawdziwy mecz piłki nożnej. Piłkarzyki to przede wszystkim gra świetlicowa, ale ostatnio swoją popularność zdobywa w centrach rozrywki, pubach czy domach kultury. W większości gra się dla rekreacji, ale jest liczne grono fanów, którzy traktują piłkarzyki jako sport. Prowadzona jest liga oraz rozgrywane zawody. Proponowane przez nas piłkarzyki to idealne rozwiązanie dla dzieci lubiących sport, zwłaszcza piłkę nożną oraz dla osób, które nie mogą wyczynowo uprawiać sportu. Jest to także idealne rozwiązanie dla zabicia nudy na długie jesienne, zimowe wieczory.

Więcej szczegółów


199.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

O klasycznych grach i zabawach na pewno można powiedzieć jedno: są ponadczasowe. Kultowe piłkarzyki zna chyba każdy, a kto miał okazję w nie zagrać, miło wspomina każdy rozegrany mecz i strzeloną bramkę. W domu, szkole, klubie – przenośne mini piłkarzyki wszędzie dostarczą masę emocji i świetnej zabawy. Ta towarzyska gra nigdy się nie nudzi!

Świetne dobrze wyważone piłeczki podniosą komfort gry. Wygodne prowadnice, na których zamontowano piłkarzy zabezpieczono gumowymi zaślepkami, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas dynamicznej gry. Dzięki temu błyskawiczne akcje i silne strzały na bramkę są w pełni amortyzowane. Poręczna i antypoślizgowa budowa uchwytów sprawia, że świetnie leżą w dłoni, zapewniając wygodę w czasie zabawy.

Główne cechy:

- stabilna konstrukcja,
- 18 kolorowych zawodników,
- 2 piłeczki,
- antypoślizgowe rączki,
- manualny licznik goli,
- łatwy w montażu

Parametry:

- wymiary 37 x 69 x 62 cm
- piłeczki 2 sztuki
- prowadnice
- rączki antypoślizgowe
- zawodnicy 18 sztuk

10 Inne produkty w tej samej kategorii: