RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Mocny stolik do laptopa metalowy na kółkach regulowany

GO-AXQ441

Nowy produkt

W dobie komputeryzacji laptop jest urządzeniem niezastąpionym, zabieramy go na wakacje, do szkoły, pracy, ogrodu i do znajomych. Warto również zadbać o odpowiednie położenie naszego ciała, a dokładniej mówiąc kręgosłupa podczas użytkowania naszego sprzętu. Nasza cywilizacja nie sprzyja prawidłowej postawy. Dzieci mają źle ustawione krzesła, wysokości biurka zazwyczaj nie można zmieniać. Stabilny stolik do laptopa na kółkach z regulowaną wysokością, nachyleniem kąta oraz hamulcem nożnym przy kółkach umożliwia nam wygodne i co najważniejsze zdrowe dla postawy siedzenie przy laptopie.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


89.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Przeznaczony do pracy w domu, biurze, warsztacie samochodowym, itp. Wykonany został z metalu. Posiada regulacja kąta nachylenia blatu. Posiada regulację wysokości od 68 do 90cm jak również regulację kąta nachylenia blatu. Kółka wyposażone w hamulce, dzięki czemu nie będzie się suwał.
    
Wymiary:

- wysokość regulowana od 68 do 90cm
- głębokość blatu: 34cm
- szerokość blatu: 60cm (w tym cześć na myszkę 20cm)
    
Blat z solidnej płyty wytrzymuje obciążenia do 20kg, a stelaż stolika wykonany z solidnego metalu malowanego proszkowo umożliwia pracę zarówno na siedząco jak i w pozycji stojącej.

W zestawie:

- Stolik
- Oryginalne opakowanie
- Paragon lub Faktura VAT

4 Inne produkty w tej samej kategorii: