RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Podstawka chłodząca pod laptop LED podkładka do rozmiaru 12-17 cala

MAX-5265901

Nowy produkt

Zastosowanie podkładki chłodzącej pod laptop jest rozwiązaniem, które obniża temperaturę pracy procesora i umożliwi bezproblemową eksploatację sprzętu. Optymalne warunki przełożą się na ogólną efektywność pracy bądź realizacji innych zadań z pomocą komputera przenośnego. Wydajna cyrkulacja powietrza możliwa jest dzięki zastosowaniu metalowej osłony typu MESH. Duża liczba otworów na wytrzymałej siatce sprawia, że ciepłe powietrze jest sprawnie odprowadzane na zewnątrz. Podstawka odprowadzająca ciepło z laptopa wyposażono w 5 wiatraków i diody LED. Umożliwia to równomierną pracę na całej powierzchni urządzeń nawet o przekątnej ekranu do 17”. Wiatraki działają w 3 trybach: 2 wiatraki, 3 wiatraki lub wszystkie 5. Zmianę trybu pracy urządzenia wykonuje się przy pomocy przełącznika w tylnej części podkładki.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


32.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

USB wbudowaneTak
Zasilanieprzez USB

Więcej informacji

Podstawka pod komputer zasilana jest z portu USB przy pomocy przewodu znajdującego się w zestawie. Podstawa chłodząca posiada 2 gniazda USB, co przy zasilaniu bezpośrednio z komputera powoduje, że mamy do dyspozycji wciąż jeszcze jedno gniazdo. Podkładka działa stosunkowo cicho, a w trybie pełnej pracy generuje poziom hałasu zbliżony do poziomu, jaki wydaje wiatrak w komputerach stacjonarnych. Urządzenie posiada podkładki antypoślizgowe, a także rozkładane nóżki antypoślizgowe.

Cechy produktu:

WYDAJNA CYRKULACJA POWIETRZA - górna część podstawy chłodzącej wykonana jest z wytrzymałej siatki metalowej, co umożliwia swobodny przepływ powietrza, a tym samym gwarantuje efektywność urządzenia skutkującą utrzymywaniem komputera w optymalnym stanie.

5 WIATRAKÓW I OŚWIETLENIE LED - podkładka wyposażona jest w 5 wiatraków, których uruchomienie sygnalizowane jest przez podświetlenie każdego z nich niebieską diodą; pozwala to na równomierne chłodzenie całej powierzchni sprzętu komputerowego oraz szybkie rozpoznanie aktualnie działających wiatraków.

3 TRYBY DZIAŁANIA I SZEROKIE ZASTOSOWANIE - znajdujący się w przedniej części urządzenia przełącznik pozwala na działanie w trybie 2, 3 lub wszystkich 5 wiatraków; wymiary podkładki umożliwiają jej zastosowanie do komputerów przenośnych o średnicy ekranu 12”-17”.

CICHA PRACA - urządzenie generuje stosunkowo niski poziom hałasu, który w pełnym trybie działania 5 wiatraków jest porównywalny do tego, jaki wydaje pełnowymiarowe urządzenie odprowadzające ciepło w komputerach stacjonarnych.

Specyfikacja:

Moc: 0,24A
Zasilanie: USB (5V)
Wymiary (dł/szer/wys): 26/36/2-4cm
Długość przewodu: 48,5cm
Waga zestawu: 560g
Waga z opakowaniem: 670g

Podkładka Podstawka Chłodząca pod Laptop do 12-17,3'

5 Inne produkty w tej samej kategorii: