RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Stół do restauracji technorattan 94cm X 94cm blat z ciemnego szkła hartowanego

Nowy produkt

Elegancki stół z wytrzymałego tworzywa umożliwi nam stworzenie niepowtarzalnego wnętrza, w którym poczujemy się wyjątkowo. Blat stołu jest wykonany z hartowanego szkła, dlatego bez obaw możemy stawiać na nim gorące potrawy, szkło, świeczki. Cały stelaż zaś został wykonany z materiałów żywicowych, które charakteryzuje niezwykła odporność na warunki atmosferyczne. Ponadto owo tworzywo jest również odporne na promieniowanie UV, kolory bowiem nie ulegną wyblaknieniu. Ponadto stolik nie posiada elementów metalowych, co eliminuje problemy ze rdzą.

Więcej szczegółów


949.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

Stolik występuje w trzech wersjach kolorystycznych: antracyt, biały, brązowy. Mebel jest doskonały nie tylko na taras, czy do ogrodu, ale również do zamkniętych pomieszczeń. Zaprezentowany model charaktyryzuje estetyczne wykonanie oraz ekskluzywność.
Stół Bali wykonany jest z materiałów żywicowych odpornych na warunki atmosferyczne. Brak elementów metalowych eliminuje problemy z rdzą. Użyty materiał jest odporny na promienie UV, co zapewnia że kolory nie blakną. Blat stołu wykonany jest z ciemnego szkła hartowanego. Może być zdemontowany.

Cechy produktu:

- Wymiary 94 cm x 94 cm x 75cm
- Do wnętrz i ogrodów
- Blat z ciemnego hartowanego szkła może być zdemontowany
- Materiał rattan z materiałów żywicznych
- Gwarancja 3 LATA
- Producent SIESTA Turcja

30 Inne produkty w tej samej kategorii: