RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Stolik turystyczny składany ogrodowy pod namiot walizka z rączką przenośny

M1112175

Nowy produkt

Prezentujemy składany stolik turystyczny - piknikowy o wymiarach 63 x 36 x 27 cm. Cechuje go łatwy montaż i łatwość w przechowaniu. Stół składa się na pół w postaci walizki z rączką. Cechuje go prosty i szybki montaż, wystarczy rozłożyć nogi stolika, zablokować i gotowe. Wbudowana rączka umożliwia wygodne przenoszenie, co szczególnie sprawdzi się podczas wycieczek, pikników, campingów itp. Prezentowany stolik turystyczny oo złożeniu ma tylko 5,5cm grubości więc nie zajmuje dużo miejsca w bagażniku. Jest bezpieczny i wygodny, gdyż posiada blokadę przed złożeniem, zapewnia stabilne położenie. Możesz go wykorzystać w ogrodzie, na tarasie, jadąc na biwak albo camping. Całkowita waga stolika wynosi 1,2 kg.

Więcej szczegółów


74.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

PRAKTYCZNY I PRZENOŚNY – stolik turystyczny składany do formy walizki będzie przydatny między innymi przy wyjazdach na piknik, biwak, grilla, na ryby itp., a także na działce, w ogrodzie, a nawet na tarasie, gdzie zapewni niezbędną powierzchnię do wspólnych posiłków z najbliższymi.

SKŁADANY DO FORMY WALIZKI – po złożeniu składany stolik kempingowy zamienia się w kompaktowych wymiarów walizkę z rączką, więc nie zajmuje wiele miejsca, gdy jest przechowywany, ponadto łatwo go przetransportować w miejsce docelowe.

ŁATWY MONTAŻ I PRZECHOWYWANIE – staranne wykonanie i łatwość czyszczenia to nie jedyne zalety, jakie posiada stolik turystyczny składany. Dzięki możliwości bardzo szybkiego rozkładania i składania, stół turystyczny będzie gotowy w kilka chwil do posiłku czy zabrania do samochodu lub domu.

ODPORNY NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE – stolik turystyczny składany został stworzony przy zastosowaniu najnowszych technologii. Dzięki temu jego laminowany blat oraz aluminiowa konstrukcja jest odporna na warunki atmosferyczne. Może zostać w ogrodzie nawet podczas deszczu.

Specyfikacja:

Kolor: beż
Składany: tak
Wymiary: 63/27/36cm
Waga: 1,20kg
Waga w opakowaniu: 1,48kg

30 Inne produkty w tej samej kategorii: