RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Sztuczne warzywa owoce do krojenia na rzep deska i nóż dla dzieci

MAX-4961926

Nowy produkt

Kolorowe warzywa i owoce do krojenia i ponownego łączenia to świetny element zabawy dla małych kucharzy. Zestaw zawiera kolorową kolekcję imitacji warzyw i owoców. Produkty zostały wykonane precyzyjnie, a ich żywe, soczyste kolory wpływają na walory estetyczne i przyciągają uwagę dziecka oraz zachęcają do zabawy. W komplecie znajdziemy 13 elementów, a wtym 7 warzyw: bakłażana, paprykę zieloną, paprykę szpiczastą czerwoną, kukurydzę, ziemniaka, marchewkę, pomidora oraz 4 owoce: truskawkę, cytrynę, karambolę i gruszkę oraz deskę i nożyk. Owoce i warzywa można kroić za pomocą dołączonego nożyka oraz małej deseczki. Rzepy wewnątrz połówek artykułów umożliwiają ponowne łączenie w całość. Produkt polecany jest do użytku domowego, a także jako wyposażenie przedszkoli i placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Więcej szczegółów


23.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Wiek użytkownika od 3 lat

Więcej informacji

Nożyk oraz reszta przedmiotów mają łagodnie wykończone krawędzie. Nie są ostre, więc dziecko może bezpieczne się nimi bawić. Komplet warzyw i owoców jest małych gabarytów i nie zajmuje wiele miejsce, więc bez problemu zabierzemy go też w podróż. Zestaw znakomicie nadaje się do samodzielnej zabawy, z dorosłymi lub z innymi dziećmi. Jest przydatny nie tylko w rozpoznawaniu nazw i kształtów owoców, ale też w nauce kolorów oraz liczenia. Krojenie plastikowych owoców nożem doskonale uczy zdolności manualnych. Zabawka idealnie sprawdzi się jako prezent, zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

WARZYWA I OWOCE - zestaw 13 warzyw, owoców i akcesoriów umożliwia zabawę w gotowanie, a żywe i soczyste kolory przyciągną uwagę dziecka i zachęcą do zabawy.

BEZPIECZNE KROJENIE I PONOWNE ŁĄCZENIE - dzięki dołączonemu do zestawu nożykowi i deseczce oraz wewnętrznym rzepom można przekrawać artykuły na pół, a później ponownie łączyć ze sobą tworząc cały owoc

PRZENOŚNY - zestaw jest lekki i poręczny więc można go zabrać ze sobą.

Specyfikacja:

Wiek: od 3 roku życia
Certyfikaty: CE, EN 71
Materiał: tworzywo
Wymiary opakowania (dł/szer/wys): 41,5/5/29,5cm
Waga zestawu: 175g
Waga z opakowaniem: 403g

Zawartość zestawu:

- 7 warzyw: bakłażan, papryka zielona, papryka szpiczasta czerwona, kukurydza, ziemniak, marchewka, pomidor
- 4 owoce: truskawka, cytryna, karambola, gruszka
- nożyk do krojenia
- deska

15 Inne produkty w tej samej kategorii: