RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Koc ratunkowy termiczny dwustronny folia życia 210 cm chroni przed wyziębieniem

MAX-864376

Nowy produkt

Ratunkowy koc życia to swego rodzaju termiczna ochrona dla ciała. Wykonany z wysokiej jakości srebrnej folii używanej w ratownictwie, turystyce, wspinaczce oraz sytuacjach awaryjnych lub warunkach ekstremalnych. Folia jest wodo i wiatroodporna. Zapobiega wychłodzeniu organizmu w sytuacjach ekstremalnych, a także poprawia komfort termiczny. Zatrzymuje 90% ciepła ludzkiego ciała. Koc jest lekki i zmieści się w każdej kieszeni, plecaku czy torbie. Zawsze warto go mieć pod ręką podczas pieszych wycieczek po górach. Dodatkowo koca termicznego można użyć jako śpiwora czy osłony na namiot, dzięki czemu nie będzie się nagrzewał, ani przemakał.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


4.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Specyfikacja:

- wodo i wiatro odporny
- dwustronny, oznacza to, że ochroni Cię zarówno przed wychłodzeniem, jak i przegrzaniem
- zapobiega wychłodzeniu organizmu w sytuacjach ekstremalnych
- zatrzymuje 90% ciepła ludzkiego ciała
- lekki
- kolor srebrno-złoty
- wymiary 140 x 210 cm
- waga 55g

Cechy produktu:

DWUSTRONNY - koc z jednej strony jest srebrny, z drugiej złoty, dzięki czemu chroni zarówno przed zimnem, jak i przed przegrzaniem organizmu.
DZIAŁA W KAŻDYCH WARUNKACH – koc jest wodoodporny i wiatroodporny. Zapobiega wychłodzeniu organizmu w sytuacjach ekstremalnych i poprawia komfort termiczny. Można użyć go zamiast śpiwora, karimaty, osłony na namiot, by nie nagrzewał się lub nie przemakał, a nawet zamiast namiotu.
NIEZBĘDNY - w ratownictwie, turystyce i wspinaczce oraz sytuacjach awaryjnych lub warunkach ekstremalnych. To obowiązkowe wyposażenie apteczki.
KOMPAKTOWY - zmieści się w każdej kieszeni, plecaku, torbie czy apteczce.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: