RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Koc ratunkowy termiczny folia życia 210cm chroni przed wyziębieniem

MAX-1864376

Nowy produkt

Ratunkowy koc życia to swego rodzaju termiczna ochrona dla ciała. Wykonany z wysokiej jakości srebrnej folii używanej w ratownictwie, turystyce, wspinaczce oraz sytuacjach awaryjnych lub warunkach ekstremalnych. Folia jest wodo i wiatroodporna. Zapobiega wychłodzeniu organizmu w sytuacjach ekstremalnych, a także poprawia komfort termiczny. Zatrzymuje 90% ciepła ludzkiego ciała. Koc jest lekki i zmieści się w każdej kieszeni, plecaku czy torbie. Zawsze warto go mieć pod ręką podczas pieszych wycieczek po górach. Dodatkowo koca termicznego można użyć jako śpiwora czy osłony na namiot, dzięki czemu nie będzie się nagrzewał, ani przemakał.

Więcej szczegółów


2.59 zł brutto

-2.00 zł

4.59 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Specyfikacja:

Kolor: srebrny
Wymiary: 140x210cm
Waga: ~50g
Wodo i wiatroodporny
Zapobiega wychłodzeniu organizmu w sytuacjach ekstremalnych
Zatrzymuje 90% ciepła ludzkiego ciała
Jest lekki

Cechy produktu:

DZIAŁA W KAŻDYCH WARUNKACH – koc jest wodoodporny i wiatroodporny. Zapobiega wychłodzeniu organizmu w sytuacjach ekstremalnych i poprawia komfort termiczny. Można użyć go zamiast śpiwora, karimaty, osłony na namiot, by nie nagrzewał się lub nie przemakał, a nawet zamiast namiotu.
NIEZBĘDNY - w ratownictwie, turystyce i wspinaczce oraz sytuacjach awaryjnych lub warunkach ekstremalnych. To obowiązkowe wyposażenie apteczki.
KOMPAKTOWY - zmieści się w każdej kieszeni, plecaku, torbie czy apteczce.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: