RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Suszarka z dyfuzorem i koncentratorem powietrza 2200W Camry CR 2241

Camry CR 2241

Nowy produkt

Suszarka do włosów z dyfuzorem oraz koncentratorem powietrza ułatwi nie tylko suszenie, ale również modelowanie i zwiększanie objętości włosów. Codzienne układanie fryzury stanie się znacznie łatwiejsze. Mnogość funkcji zaprezentowanego modelu jest jedną z głównych zalet, a mianowicie mamy do wyboru 3 stopnie temperatury oraz dwa stopnie wydmuchu. Poza tymi możliwościami suszarka ma również funkcję cool shot, czyli zimny nawiew. Nowoczesna suszarka o mocy 2200W jest jednocześnie wydajna i trwała, dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów.

Więcej szczegółów


68.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

 Suszarka posiada ergonomiczną rączkę oraz jest lekka, co sprawia, że jest wygodna w codziennym użytkowaniu. Wytrzymały uchwyt pozwala na zmniejszenie przestrzeni potrzebnej do przechowywania suszarki. Dodatkowo suszarka pozwala na regulację temperatury nadmuchu. Do zestawu dołączony został koncentrator oraz dyfuzor dla większego komfortu użytkowania.

Dane techniczne:

- Moc 2200W
- 2 stopnie siły nadmuchu
- 3 stopnie ustawienia temperatury
- Przycisk nadmuchu zimnego powietrza
- Koncentrator
- Dyfuzor
- Nowoczesne wzornictwo
- Ergonomiczna rączka
- Uchwyt do zawieszania

5 Inne produkty w tej samej kategorii: