RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Słupek łazienkowy szerokość 30 cm dwie szafki oraz szuflada

Nowy produkt

Wolno stojąca szafka łazienkowa jest niezwykle praktyczna, gdyż można ustawić ją praktycznie w każdym miejscu. Całkowita jej szerokość wynosi 30cm. Z górnymi i dolnymi drzwiami znajdziemy półki. Po środku znajduje się wnęka na kosmetyki i szuflada. Możesz wybrać szafką w jednym z sześciu kolorów lub połączyć ze sobą dwa różne kolory tworząc wyjątkowy i niespotykany mebel pasujący do Twojej łazienki.

Więcej szczegółów

Produkcja 14-30 dni


319.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Wnęka na akcesoria Tak
Szerokość mebla 30cm
Rodzaj szafki stojąca
Szafka z szufladą Tak
Wysokość mebla 170,5 cm
Głębokość mebla 30cm
Typ koloru kolor matowy

Więcej informacji

Na realizację zamówienia należy łącznie z dostawą oczekiwać 14-30 dni. Uzależnione jest to od ilości wytwarzanych mebli o danej porze roku i kolejki w fabryce. Po wycięciu, oklejeniu i wyczyszczeniu, elementy są pakowane w dopasowany, 5-cio warstwowy karton, który wypełniamy styropianem i przekładkami. Narożniki przesyłki zabezpieczamy wzmocnieniami z płyty HDF. Symbol 2DS30 oznacza, że szafka jest wyposażona w 2 drzwiczki oraz szufladę. Jej całkowita szerokość wynosi 30cm. Szafka może się otwierać na lewą lub prawą stronę, decydujesz przy montażu.

Szafka w kolorze białym jest uzupełnieniem buduaru, jakim jest łazienka dla każdej z pań. Kolor wenge czyli ciemny brąz wniesie do łazienki ciepły klimat oraz wpłynie na jej ekskluzywność. Kolory olcha, śliwa i dąb sonoma to naturalne barwy, które na co dzień występują w przyrodzie. MIX kolorów daje nam możliwość niekonwencjonalnej aranżacji naszej oazy spokoju, jaką jest łazienka. Możemy sami decydować, jakiego koloru mają fronty, a jakiego ścianki boczne szafki czyli korpus. Możesz wybrać dwa kolory z listy i połączyć je ze sobą tworząc jedyny i niespotykany produkt.

Szafkę wysyłamy w paczce do samodzielnego montażu. Czas montażu dla amatora to około 50 minut. W paczce znajdują się wszystkie potrzebne akcesoria do jej złożenia. Montaż bez kleju przy pomocy kołków i mimośrodów jest szybki i pozwala w każdej chwili rozłożyć meble. Szafka wykonana z płyty obustronnie laminowanej marki Kronopol o grubości 18mm. Zastosowanie grubszej płyty sprawia, że mebel jest stabilny, ciężki i nie zniekształca się. Krawędzie zostały oklejone obrzeżem ABS. Uchwyt są metalowe w kolorze satyna-chrom. Zawiasy regulowane, metalowe od firmy GTV. Plecy szafki to płyta HDF o grubości 3,2mm. Po ustawieniu kątów prostych należy je przybić do korpusu. Szuflada na prowadnicach metalowych płynnie wyjeżdża na rolkach. Mebel stoi na nóżkach 0,5cm typu ślizg.

Wymiary szafki:

- wysokość szafki 170,5 cm
- szerokość szafki 30 cm
- głębokość szafki 30 cm

Szafka dostępna jest w kolorach:

- biel alpejska
- wenge
- śliwa
- olcha
- dąb sonoma
- mix dwóch kolorów

30 Inne produkty w tej samej kategorii: