Szafka na buty 100cm różne kolory półka i szuflada NIKOLA 2KLDS klapy

Nowy produkt

Szafka na buty i na drobiazgi, która przyda się w każdym domu. Do dyspozycji mamy dwie uchylne klapy na obuwie. Pomieszczą one około 10 par butów. Jej szerokość wynosi 100cm, wysokość 85cm, a głębokość 30cm. W szafce zamontowano również wysuwaną szufladę na prowadnicach metalowych oraz półkę ukrytą za drzwiami. Występuje w czterech kolorach, wenge, biel alpejska, olcha śliwa oraz dąb sonoma. Zapakowana fabrycznie przez producenta i zabezpieczona na czas wysyłki.

Więcej szczegółów

Produkcja 14-30 dni


398.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis

Wysokość mebla85cm
Głębokość mebla30cm
Typ kolorukolor matowy
Szerokość mebla100cm
Rodzaj szafkistojąca
Szafka z szufladąTak

Więcej informacji

Symbol 2KLDS oznacza, że szafa jest wyposażona w dwie uchylne klapy na obuwie, szufladę oraz półkę za drzwiami. Na realizację zamówienia należy łącznie z dostawą oczekiwać do 30 dni. Meble są produkowane na zamówienie na terenie polski. Czas oczekiwania zależy od ilości zamówień w fabryce.

Wymiary całkowite:

- wysokość szafy 85cm
- szerokość szafy 100cm
- głębokość szaf 30cm

Materiał:

Szafka wykonana z płyty obustronnie laminowanej o grubości 18mm. Krawędzie są oklejone obrzeżem ABS, które charakteryzuje się odpornością na wilgoć oraz na ścieranie, a przy tym nie zawiera chloru i metali ciężkich. Uchwyty szafki i szuflady metalowe w kolorze satyna. Zawiasy metalowe GTV do regulacji. Za drzwiami w szafce znajduje się 1 półka. Szuflada na prowadnicach metalowych płynnie wyjeżdża na rolkach. Plecy szafki to płyta HDF o grubości 32mm łączone na środku plastikową listwą w kolorze mebla. Po ustawieniu kątów prostych należy je przybić do korpusu. Konstrukcja stoi na nóżkach 5mm typu ślizg. Całość skręcona na mimośrody i kołki bez kleju.

Montaż:

Szafkę wysyłamy w paczce do samodzielnego montażu. Każda szafka pakowana jest w fabryce. Elementy zostały zabezpieczone przed porysowanie specjalnymi przekładkami. Całość otacza twardy styropian, 5-cio warstwowy karton oraz boczne wzmocnienia z płyty HDF. W paczce znajduje się komplet okuć oraz instrukcja montażu. Czas montażu wynosi około 20-30 min.

Szafka na buty dostępna jest w kolorach matowych:

- biel alpejska
- wenge
- śliwa
- olcha
- dąb sonoma

5 Inne produkty w tej samej kategorii: