RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Szafka na buty szerokość 80cm wybór kolorów pomieści 12 par butów

Nowy produkt

Szafka na buty, która przyda się w każdym domu. Opisywany model to większa wersja szafki na obuwie, która pomieści około 12 par butów. Jej szerokość wynosi 80cm, wysokość 85cm, a głębokość 30cm. Posiada dwie uchylne klapy do chowania obuwia. Występuje w takich kolorach jak: wenge, biel alpejska, olcha, śliwa, dąb sonoma i czarny. Zapakowana fabrycznie przez producenta i zabezpieczona na czas wysyłki. Gwarancja wynosi 24 miesiące.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Wysokość mebla 85cm
Głębokość mebla 30cm
Typ koloru kolor matowy
Szerokość mebla 80cm
Rodzaj szafki stojąca

Więcej informacji

Symbol 2KL 80cm oznacza, że szafa jest wyposażona w dwie uchylne klapy na obuwie, a jej szerokość wynosi 80cm. Na realizację zamówienia należy łącznie z dostawą oczekiwać od 14 do 30 dni. Meble są produkowane na zamówienie na terenie polski. Czas oczekiwania zależy od ilości zamówień w fabryce.

Materiał:

Szafka na buty wykonana z płyty obustronnie laminowanej o grubości 18mm. Krawędzie są oklejone obrzeżem ABS, które charakteryzuje się odpornością na wilgoć oraz na ścieranie. Plecy szafki to płyta HDF o grubości 32mm. Po ustawieniu kątów prostych należy je przybić do korpusu. Konstrukcja stoi na nóżkach 5mm typu ślizg. Całość skręcona na mimośrody i kołki bez kleju. Klapy na froncie są uchylne.

Wymiary całkowite:

- wysokość szafy 85cm
- szerokość szafy 80cm
- głębokość szafy 30cm

Montaż:

Szafkę wysyłamy w paczce do samodzielnego montażu. Każda szafka pakowana jest w fabryce. Elementy zostały zabezpieczone przed porysowanie specjalnymi przekładkami. Całość otacza twardy styropian, 5-cio warstwowy karton oraz boczne wzmocnienia z płyty HDF. W paczce znajduje się komplet okuć oraz instrukcja montażu. Czas montażu wynosi około 20-30 minut.

Dostępne kolory:

- biel alpejska
- wenge
- śliwa
- olcha
- dąb sonoma
- czarny
- mix dwóch kolorów

Stwórz swoją własną szafkę i wybierz kolor korpusu oraz frontu. Możesz połączyć ze sobą dwa kolory z listy. Możemy wybrać front biały, a korpus dąb sonoma lub odwrotnie. Połączenie dwóch kolorów jest idealnym rozwiązaniem na oryginalne wyposażenie każdego pomieszczenia. Wybierz ten, który Ci się podoba najbardziej. Kolor biały rozjaśni i wprowadzi świeżość do pomieszczenia. Kolor wenge nada kontrastu i klasycznej elegancji. Barwy śliwa, olcha i dąb sonoma nawiązują do naturalnych odcieni drewna. Są to kolory matowe.

Gwarancja producenta 24 m-ce

6 Inne produkty w tej samej kategorii: