RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Agrowłóknina ogrodowa 1,6 x 50 m Plonos plus 50 szpilek rolka

AG16x50

Nowy produkt

Agrowłóknina ogrodowa z filtrem UV stosowana jest w celu ochronny roślin przed chwastami, szkodnikami, przymrozkami oraz zbędnym odparowywaniem wody z podłoża. Agrowłóknina Plonos została wykonana z polipropylenu, bardzo wytrzymałego materiału. Agrowłókninę stosuje się w rolnictwie, ogrodnictwie a także w sadownictwie. Głównym celem w jakim stosuje się agrowłókninę to zapobieganie rozwijania się chwastów, które zabierają wartości odżywcze z gleby niszcząc nasze rośliny.

Więcej szczegółów

Wysyłka 24-48h


59.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Dodatkowo w cieplejsze dni między agrowłókniną a glebą tworzy się mikroklimat idealny dla roślin stymulując system korzeniowy i tym samym ich rozwój. Przed nałożeniem agrowłókniny należy przygotować podłoże usuwając z niej śmieci i wyrównując grabiami. Po położeniu agrowłókniny na podłożu mocujemy ją za pośrednictwem dołączonych do zestawu szpilek. W miejscu gdzie zostanie zasadzona roślina wykonujemy nacięcie w kształcie krzyża. Po zasadzeniu roślin agrowłókninę można przysypać żwirem, korą lub ozdobnymi kamyczkami.

Cechy:

- filtr UV
- ochrona przed przymrozkami
- ochrona przed chwastami
- przepuszcza powietrze
- ochrona przed szkodnikami
- przepuszcza wodę

Dane techniczne:

Rodzaj: agrowłóknina ogrodowa
Wymiary: 1,6 m x 50 m
Gramatura: 50 g/m²
Materiał: polipropylen UV
Szpilki: 50 sztuk
Kolor: czarny
Waga rolki: 7 kg

11 Inne produkty w tej samej kategorii: