RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Mata bambusowa szeroka płot parawan wysoka 1,5 x 5 metrów na płot osłona

M9212120

Nowy produkt

Chcesz w szybki sposób odgrodzić się od sąsiadów. Teraz możesz tanio i dokładnie zasłonić siatkę ogrodzeniową używając mat bambusowych. Jest doskonałym elementem dekoracyjnym i nadaje działce naturalnego charakteru. Listwy z naturalnego bambusa idealnie wpisują się w panujące obecnie trendy aranżacji ogrodowych. W bardzo szybki sposób zmienisz wygląd swojego ogrodu, bramy, ogrodzenia lub balkonu. Mata bambusowa jest doskonałym elementem dekoracyjnym. Wystarczy rozwinąć rolkę i przymocować do barierek balkonu lub płotu. Poszczególne sztachetki połączone są za pomocą mocnego drutu. Dodatkowo mata może służyć jako ochrona przed wiatrem, kurzem, hałasem, liśćmi lub "wścibskimi sąsiadami". Maty posiadają na początku i końcu odcinki drutów które służą do ich łączenia. Dzięki temu możemy połączyć ze sobą wiele mat w jedną całość!

Więcej szczegółów


94.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Mata bambusowa w prosty sposób zmienia wygląd ogrodu, bramy, ogrodzenia lub balkonu. Przymocowuje się ją bezpośrednio do istniejącego ogrodzenia typu siatka, płot, balustrada. Do tego celu używamy giętkiego drutu lub opasek samozaciskowych. Do powierzchni drewnianych można zastosować wkręty lub gwoździe. Posiadają one na początku i końcu odcinki drutów które służą do ich łączenia. Dzięki temu możemy połączyć ze sobą wiele mat tworząc jedną długą matę. Jest to zdecydowanie tańsze rozwiązanie niż popularne pergole.

Mata bambusowa rozstawiona wokół basenu ogrodowego tworzy super klimat i daje więcej intymności. Nikt Cię nie widzi, a Twój ogród wygląda jak rajska wyspa.

ZACISZE W OGRODZIE / NA BALKONIE - zatrzymaj niechciane spojrzenia przechodniów i sąsiadów. Dzięki naszej macie zagwarantujesz sobie chwile prywatności i intymności.

NATURALNY BAMBUS
- listwy z naturalnego bambusa idealnie wpisują się w panujące obecnie trendy aranżacji ogrodowych. W bardzo szybki sposób zmienisz wygląd swojego ogrodu, bramy, ogrodzenia lub balkonu. Mata bambusowa jest doskonałym elementem dekoracyjnym.

BARDZO ŁATWY MONTAŻ I DODATKOWA OCHRONA
- wystarczy rozwinąć rolkę i przymocować do barierek balkonu lub płotu. Poszczególne sztachetki połączone są za pomocą mocnego drutu. Dodatkowo mata może służyć jako ochrona przed wiatrem, kurzem, hałasem, liśćmi lub "wścibskimi sąsiadami".

MOŻLIWOŚĆ ŁĄCZENIA
- maty posiadają na początku i końcu odcinki drutów które służą do ich łączenia. Dzięki temu możemy połączyć ze sobą wiele mat w jedną całość!

Specyfikacja:
 
Materiał: bambus
Możliwość łączenia: tak
Wymiary: 1,5x5m
Waga: 12kg
Waga w opakowaniu: 12,3kg

12 Inne produkty w tej samej kategorii: