RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Projektor kartonowy 2.0 rzutnik obraz z telefonu na ścianie

TB-P78

Nowy produkt

To małe, kartonowe pudełko potrafi wielkie rzeczy. Zamieni twojego smartphona w przenośne kino domowe. Jest to młodsza wersja poprzedniej wersji. Zmieniła się kolorystyka i lekko poprawiono design. Jednak najważniejszą ze zmian jest możliwość rozpoczęcia zabawy od razu po wyjęciu z pudełka. Poprzedni model wymagał samodzielnego złożenia, a ta wersja od razu jest gotowa do pracy.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


81.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Ten gadżet pozwoli ci oglądać filmy oraz zdjęcia z urlopu na dużym ekranie, czyli na ścianie twojego mieszkania. To doskonały pomysł na prezent dla każdego kinomaniaka. Dużym atutem urządzenia jest kompatybilność nawet z najnowszymi modelami telefonów. Duża pojemność pozwoli na korzystanie z niego nawet z iphone 6 plus. Całość wykonana została z wytrzymałej tektury, która swoim wyglądem przypomina o starych czasach. To twoje osobiste przenośne kino, które możesz zabrać ze sobą w każdą podróż i cieszyć się swoimi ulubionymi filmami, wszędzie tam gdzie tego zapragniesz.

Jasność telefonu musi być włączona na 100%, a dla maksymalnego wykorzystania efektu, projekcje powinny odbywać się w ciemnym pokoju i na gładkiej białej powierzchni. Jest zawsze gotowy do działania, natychmiast po wyjęciu z pudełka. Posiada wysokiej jakości szklany obiektyw dający 10-krotny zoom.  Podkładka silikonowa umożliwia stabilne rozstawienie.  Projektor est lekki i łatwy w przenoszeniu.

Nie musisz kupować drogiego projektora HD – zdecyduj się na ten rewelacyjny model, by uzyskać świetne efekty, jeśli chodzi o różnego rodzaju projekcje filmowe.

Pasuje do telefonów o maksymalnej wielkości: 80 mm x 160 mm i 3,2 x - 5,7 cala

- Materiał: tektura
- Soczeka: szkło
- Gotowy do użycia po wyjęciu z pudełka

30 Inne produkty w tej samej kategorii: