RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Podgrzewacz posiłków pojemnik na żywność jedzenie LUNCH BOX 230 i 12V Camry CR 4483

CR 4483

Nowy produkt

Podgrzewany pojemnik na żywność, ciepły obiad na wynos to urządzenie marki Camry 4483, które możesz podłączyć pod zasilanie sieciowe 230V oraz do gniazda zapalniczki w samochodzie 12V. Zabierasz obiad do pracy, a może wybierasz się w podróż i nie będziesz miał możliwości zjedzenia ciepłego posiłku? Podgrzewany pojemnik na żywność CR 4483 możesz używać w domu albo uruchomić go w samochodzie i podtrzymywać temperaturę posiłku. Po podłączeniu do zasilania, pojemnik zamienia się w podgrzewacz elektryczny. Możesz w nim podgrzać jedzenie nawet do 50°C, a następnie podtrzymywać temperaturę aż do momentu spożycia. Dzięki solidnej izolacji termicznej ścianek i pokrywy pojemnika nawet po odłączeniu od zasilania posiłek jeszcze długo pozostanie przyjemnie ciepły.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


65.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Moc 700 Watt
Zasilanie 12 i 230V
Pojemność 1,1 litra
Kształt pojemnika prostokątny

Więcej informacji

Podgrzewany pojemnik na żywność Camry 4483 ma pojemność 1,1 litra. To wystarcza na zapakowanie przynajmniej dwóch porcji jedzenia. Podgrzewacz jest dwukomorowy, więc łatwo oddzielisz od siebie różne produkty – na przykład sos i ziemniaki albo główne danie i ulubioną marchewkę z groszkiem. Dzięki wyjmowanemu pojemnikowi nie ma też problemu z przenoszeniem i podgrzewaniem zupy. W pokrywie zaprojektowano wygodny uchwyt do przenoszenia oraz specjalny pojemnik na dołączoną do zestawu łyżkę.

Będąc na budowie, tak samo jak w każdej pracy "w terenie" od teraz możesz odgrzać / podgrzać wcześniej przygotowany posiłek domowy. Nawet jeśli nie masz w pobliżu kuchenki mikrofalowej ani piecyka elektrycznego to jesteś samowystarczalny. Dodatkowo lunch box przydaje się np. na działce, czy w trakcie podróży – gniazdka elektryczne są dostępne na wielu lotniskach, dworcach i w budynkach użyteczności publicznej, a nawet w niektórych środkach transportu. Podróżując samochodem po całym kraju z łatwością podgrzejesz sobie domowy bigos.

Cechy podgrzewacza Camry CR 4483:

- podgrzewa jedzenie do 50°C i utrzymuje jego ciepła
- dwukomorowy
- wyjmowany wewnętrzny pojemnik
- uszczelka bezpieczeństwa
- łatwe podgrzewanie posiłków
- składana rączka
- dołączona łyżka
- dołączona wtyczka do samochodu
- idealny do pracy, na ryby do podgrzewania obiadu

Specyfikacja techniczna:

Zasilanie: sieciowe 220V oraz z zapalniczki samochodowej 12V
Pojemność: 1,1l
Gwarancja: 2 lata
Kolor: szary
W komplecie: zasilacz sieciowy oraz samochodowy

5 Inne produkty w tej samej kategorii: