RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Toaletka dla dziewczynek zabawka obrotowe lustro akcesoria do zabawy

MAX9061865

Nowy produkt

Toaletka do postawienia na stół lub biurko posiada 1 lusterko z regulowanym pochyleniem. Pozwoli to na zabawę dziewczynkom w różnym wieku. Całość posiada liczne zdobienia, które uatrakcyjniają wygląd toaletki. Produkt jest lekki oraz ma kompaktowe wymiary, dlatego toaletkę można zabrać do innego pomieszczenia, na ogród, plac zabaw czy też na weekend do dziadków. Naciśnięcie serduszka uruchamia dźwięk oraz miganie światełek. Na podstawie znajduje się 6 różnej wielkości wnęk oraz 3 wysuwane szufladki z uchwytem w kształcie serduszka ze skrzydełkami. Taka toaletka to marzenie każdej małej dziewczynki, które od najmłodszych lat obserwują swoje mamy, starsze siostry jak robią makijaż oraz układają włosy. Toaletka wymaga montażu, jest on szybki oraz bardzo łatwy, wystarczy 1 minuta, by dziecko mogło cieszyć się z zabawki.

Więcej szczegółów


39.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

TOALETKA DO POSTAWIENIA - lekka toaletka do przenoszenia posiada kompaktowe wymiary, dlatego dziecko może bez problemu zmieniać miejsce zabawy. Naciśnięcie serduszka uruchamia dźwięk oraz przenikanie światełek. Na podstawie toaletki znajduje się 6 różnej wielkości wnęk oraz 3 wysuwane szufladki z uchwytem w kształcie serduszka ze skrzydełkami. Każdy element wyposażenia znajdzie swoje odpowiednie miejsce i pozwoli dziewczynce na zachowanie porządku.

REGULACJA NACHYLENIA LUSTRA - można dowolnie ustawić kąt nachylenia lustra, dzięki czemu zarówno mniejsze, jak i większe dziewczynki będą mogły przy toaletce wykonać perfekcyjny makijaż lub idealną fryzurę.

BOGATE WYPOSAŻENIE - zestaw kosmetyków pozwoli przygotować się małej księżniczce na bal. W komplecie znajduje się grzebyk, 2 gumki do włosów, 3 pierścionki, koraliki, 2 bransoletki oraz imitację 2 szminek i 3 lakierów. Małe dziewczynki od najmłodszych lat obserwują swoje mamy, starsze siostry jak robią makijaż oraz układają włosy. Zamiast podbierać kosmetyki Twoja córeczka będzie mogła korzystać ze swojej toaletki.

1. PRZYCISK URUCHAMIAJĄCY DŹWIĘK I EFEKTY ŚWIETLNE
2. OTWIERANE SZUFLADKI
3. AKCESORIA DO WŁOSÓW
4. AKCESORIA DO MALOWANIA

Toaletka dla Dziewczynki Obrotowe Lustro Akcesoria

Specyfikacja:

Wiek: 3+
Certyfikaty: CE, EN 71
Kolor: różowy
Zasilanie: 2x AA (brak w zestawie)
Wymiary toaletki (dł/szer/wys): 20/46/40cm
Waga zestawu: 0,9kg
 zestawie:
Zawartość zestawu:

- toaletka
- grzebyk
- 2 x gumka do włosów
- 3 x pierścionek
- koraliki
- 2 x bransoletka
- 2 x szminki (imitacja)
- 3 x lakier (imitacja)

Ostrzeżenie. Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 36 miesięcy.

9 Inne produkty w tej samej kategorii: