RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Torba termoizolacyjna 15 litrów 19 x 35 x 20cm przydatna w podróży Zobacz większe

Torba termoizolacyjna 15 litrów 19 x 35 x 20cm na jedzenie Bestway 68036

Bestway 68036

Nowy produkt

Torba termiczna, dzięki której Twoje jedzenie zachowa odpowiednią temperaturę i świeżość. Będzie doskonała w trakcie wypraw turystycznych, a także sprawdzi się na co dzień. Całość wykonana została bardzo solidnie, a wierzchnią warstwę torby pokrywa poliester, który jest trwały i odporny na uszkodzenia. Torba w swoim wnętrzu utrzymuje stałą temperaturę aż do 5 godzin. To wszystko dzięki wyłożeniu jej wewnętrznej warstwy srebrnym materiałem izolującym PEVA. Technologia tego materiału opiera się na elementach aluminium, które opóźniają wymianę termiczną pomiędzy torbą, a otoczeniem.

Więcej szczegółów


39.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Teraz wszędzie będziesz mógł cieszyć się smakiem ulubionych potraw lub napojów. Jej pojemność wynosi 15 litrów, więc pomieści ona w sobie bardzo dużo produktów. Jej atrakcyjny wygląd i żywa kolorystyka przyciągają wzrok, a mocne uchwyty powodują, że jej przenoszenie staje się prostsze. Torba jest lekka i bardziej poręczna niż lodówki turystyczne. To czyni z niej uniwersalne narzędzie, które zadowoli każdego turystę i podróżnika.

Specyfikacja:

- Wymiary: 19 x 35 x 20 cm
- Pojemność: 15 litrów
- Materiał: poliester 600D
- Materiał podszewki: PEVA
- Waga: 0,3 kg
- Utrzymuje temperaturę przez ok. 5 godzin
- Wygodna w noszeniu dzięki mocnym uchwytom
- Duża pojemność

5 Inne produkty w tej samej kategorii: