RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Trampolina dmuchana Ring 157 x 147 x 119 cm Bestway 52182

Bestway 52182

Nowy produkt

Kolorowa, dmuchana trampolina w kształcie małego ringu do zabawy na świeżym powietrzu lub w domu kiedy nadejdzie gorsza pogoda. Różnorodność zabaw w tym dmuchanym placu zabaw ogranicza jedynie jego wyobraźnia. Poza świetną zabawą trampolina oferuje również wysoki standard bezpieczeństwa, niezwykle ważny podczas zabawy naszych pociech. Miękkie, dmuchane dno oraz pompowane ściany w postaci lin ringu będą wspaniale chroniły Twoje dziecko, gdy ono będzie zajęte szalonymi pomysłami.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


99.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Dmuchana trampolina Bestway o wymiarach 157 x 147 x 119 cm wykonana jest z solidnego, bezpiecznego dla dzieci tworzywa PVC. Jej maksymalne obciążenie wynosi 85 kg. Odpowiednia dla maluchów w wieku od 3 do 6 lat. Dzieci mogą skakać i rozwijać zdolności motoryczne lub przynieść ulubione zabawki i stworzyć sobie własny kącik do bawienia na miękkiej i przyjemnej podłodze w środku trampoliny. Trampolina waży zaledwie 4 kg i po złożeniu zajmuje mało miejsca, zatem możemy ją zabrać na wakacje do babci. Ścianki boczne można zdjąć i bawić się na samym podeście ze słupkami.

Dane techniczne:

Wymiary: 157 x 147 x 119 cm
Materiał: PVC
Grubość PVC: 0,24 mm
Waga: 4,10 kg
Maksymalne obciążenie: 85 kg
Zalecany wiek: od 3 do 6 lat

Ostrzeżenie. Wyłącznie do użytku domowego (na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń).

6 Inne produkty w tej samej kategorii: