RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Trampolina ogrodowa 312 cm z siatką wewnętrzną i drabinką 10 lat gwarancji

PRO-312D

Nowy produkt

Trampolina ogrodowa o średnicy 312 centymetrów z wewnętrzną siatką PRO oraz drabinką to doskonała propozycja dla dzieci i dorosłych na zbliżające się ciepłe dni. Na trampolinę udzielana jest gwarancja na 10lat! Główną zaletą prezentowanej trampoliny jest wewnętrzna siatka, która gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo zabawy, a jej skuteczność potwierdzona jest certyfikatem norm bezpieczeństwa UE. Zastosowanie takiej siatki jest dużo bezpieczniejsze niż tradycyjnej siatki zewnętrznej. Prezentowana trampolina po rozłożeniu znajduje się na wysokości 89 centymetrów i jest podtrzymywana trzema podwójnymi słupkami o podwyższonej stabilności. Do trampoliny dołączona została drabinka, która ułatwia wejście i zejście z trampoliny.

Więcej szczegółów


419.00 zł brutto

-410.00 zł

829.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Średnica trampoliny 312cm
Rodzaj siatki wewnętrzna

Więcej informacji

Sprężysty materiał naciągany jest przez 60 galwanizowanych sprężyn, a maksymalne obciążenie wynosi około 100 kilogramów. Takie parametry pozwalają na aktywny wypoczynek kilkorga dzieci lub akrobatyczne ćwiczenia dorosłej osoby. Ponadto prezentowana trampolina ogrodowa została wykonana z wysokiej jakości materiałów, a to zapewnia bardzo długi okres użytkowania sprzętu.

Bezpieczeństwo:
Producenci trampoliny nowej generacji z siatką PRO główny nacisk położyli na bezpieczeństwo użytkowników - szczególnie tych najmłodszych. Specjalnie zaprojektowana siatka wewnętrzna o wysokości 160 centymetrów zapewnia maksymalne bezpieczeństwo podczas używania prezentowanego sprzętu. Zastosowane rozwiązanie jest dużo skuteczniejsze i bardziej stabilne od tradycyjnych siatek zewnętrznych. Poświadczeniem skuteczności siatki wewnętrznej jest certyfikat zgodności z normami bezpieczeństwa wyznaczonymi przez UE.

Bogate wyposażenie:
Do prezentowanej trampoliny ogrodowej dołączona została siatka wewnętrzna PRO, która zwiększa bezpieczeństwo zabawy, a także drabinka, dzięki której można łatwo dostać się na trampolinę oraz równie prosto zejść. Takie udogodnienie jest dobre zwłaszcza dla mniejszych dzieci, gdyż trampolina ma wysokość 89 centymetrów i nie każdy maluch poradziłby sobie bez drabinki.

Wysoka jakość wykonania:
Trampolina nowej generacji z siatką wewnętrzną PRO została starannie wykonana z wysokiej jakości materiałów, które znacznie wydłużają okres użytkowania sprzętu. Efektem użycia takich materiałów jest solidna konstrukcja, która gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo użytkowania. Sprężysty materiał zawieszony jest na 60 galwanizowanych sprężynach, a całość podtrzymują 3 podwójne słupki.

Zaprezentowane zdjęcie to obraz podglądowy przedstawiający trampolinę o średnicy 397 centymetrów. Opisywana trampolina posiada 3 podwójne słupki podtrzymujące konstrukcję, a nie tak jak widać na zdjęciu - cztery.

Cechy naszego zestawu:

- bezpieczna siatka wewnętrzna
- mocny, stalowy stelaż
- 3 podwójne nogi
- kołnierz z pianką zabezpieczającą
- galwanizowane sprężyny
- słupki zabezpieczone pianką
- dołączona, metalowa drabinka
- polska instrukcja obsługi i montażu
- spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa: EN71-2 & EN71-3
- gwarancja 10 lat na elementy stalowe

Dane techniczne:

Średnica ze słupkami: 312 cm - 10ft
Siatka: wewnętrzna
Wysokość trampoliny: 65 cm
Wysokość siatki: 180 cm
Ilość nóg: 3 podwójne (kształt U)
Ilość słupków: 6
Ilość sprężyn: 54 sztuki
Stelaż: metalowy
Drabinka: metalowa, 2 stopniowa
Maksymalne obciążenie: 150 kg
Certyfikat: GS & EN71-2 & EN71-3
Gwarancja: 10 lat na elementy stalowe, 24 miesiące na pozostałe elementy
Sposób zapakowania: 2 kartony
Wymiary i waga kartonów: 160 x 43 x 18 cm = 22 kg, 119 x 30 x 17 cm = 19,8 kg

Trampolina ogrodowa 312 cm z siatką wewnętrzną i drabinką PRO-312+D
Trampolina ogrodowa dla dzieci 312 cm z siatką wewnętrzną drabinka GRATIS
Trampolina ogrodowa 312 cm z siatką wewnętrzną i drabinką bezpieczna 10 lat gwarancji
Bezpieczna trampolina 312 cm z siatką wewnętrzną do Twojego ogrodu z drabinką GRATIS

25 Inne produkty w tej samej kategorii: