RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Trampolina ogrodowa 14ft 435 cm dla dzieci siatką wewnętrzną drabinka

PRO-435D

Nowy produkt

Gwarancja na trampolinę ogrodową wersji PRO wynosi 10 lat. Trampolina ogrodowa o średnicy 435 centymetrów z wewnętrzną siatką PRO oraz drabinką to doskonała propozycja dla dzieci i dorosłych na zbliżające się ciepłe dni. Główną zaletą prezentowanej trampoliny jest wewnętrzna siatka, która gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo zabawy, a jej skuteczność potwierdzona jest certyfikatem norm bezpieczeństwa UE. Zastosowanie takiej siatki jest dużo bezpieczniejsze niż tradycyjnej siatki zewnętrznej. Prezentowana trampolina po rozłożeniu znajduje się na wysokości 70 centymetrów i jest podtrzymywana czterema podwójnymi słupkami o podwyższonej stabilności. Do trampoliny dołączona została drabinka, która ułatwia wejście.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


1,289.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Średnica trampoliny 435cm
Rodzaj siatki wewnętrzna

Więcej informacji

Sprężysty materiał naciągany jest przez 88 galwanizowanych sprężyn, a maksymalne obciążenie wynosi około 100 kilogramów. Takie parametry pozwalają na aktywny wypoczynek kilkorga dzieci lub akrobatyczne ćwiczenia dorosłej osoby. Ponadto prezentowana trampolina ogrodowa została wykonana z wysokiej jakości materiałów, a to zapewnia bardzo długi okres użytkowania sprzętu.

Bezpieczeństwo:
Producenci trampoliny nowej generacji z siatką PRO główny nacisk położyli na bezpieczeństwo użytkowników - szczególnie tych najmłodszych. Specjalnie zaprojektowana siatka wewnętrzna o wysokości 180 centymetrów zapewnia maksymalne bezpieczeństwo podczas używania prezentowanego sprzętu. Zastosowane rozwiązanie jest dużo skuteczniejsze i bardziej stabilne od tradycyjnych siatek zewnętrznych. Poświadczeniem skuteczności siatki wewnętrznej jest certyfikat zgodności z normami bezpieczeństwa wyznaczonymi przez UE.

Bogate wyposażenie:
Do prezentowanej trampoliny ogrodowej dołączona została siatka wewnętrzna PRO, która zwiększa bezpieczeństwo zabawy, a także drabinka, dzięki której można łatwo dostać się na trampolinę oraz równie prosto zejść. Takie udogodnienie jest dobre zwłaszcza dla mniejszych dzieci, gdyż trampolina ma wysokość 70 centymetrów i nie każdy maluch poradziłby sobie bez drabinki.

Wysoka jakość wykonania:
Trampolina nowej generacji z siatką wewnętrzną PRO została starannie wykonana z wysokiej jakości materiałów, które znacznie wydłużają okres użytkowania sprzętu. Efektem użycia takich materiałów jest solidna konstrukcja, która gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo użytkowania. Sprężysty materiał zawieszony jest na 88 galwanizowanych sprężynach, a całość podtrzymują 4 podwójne słupki.

Cechy trampoliny:

- bezpieczna siatka zewnętrzna mocny, stalowy stelaż
- 4 podwójne nogi
- kołnierz z pianką zabezpieczającą
- galwanizowane sprężyny
- słupki zabezpieczone pianką
- dołączona, metalowa drabinka
- polska instrukcja obsługi i montażu
- spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa: GS, EN71-1 & EN71-2 & EN71-3 & EN71-14
- gwarancja 10 lat na elementy stalowe

Dane techniczne:

Wysokość trampoliny: 70 cm
Wysokość siatki: ok. 180 cm
Średnica trampoliny: 435 cm
Ilość nóg/słupków: 4 podwójne/8
Ilość sprężyn: 88 galwanizowanych
Drabinka w komplecie: Tak (2 stopniowa)
Maksymalne obciążenie: 100 kg
Waga z opakowaniem: 81 kg

Trampolina ogrodowa 14ft/435cm dla dzieci siatką wewnętrzną drabinka
Trampolina ogrodowa 14ft/435cm dla dzieci siatką wewnętrzną drabinka
Trampolina ogrodowa 14ft/435cm dla dzieci siatką wewnętrzną drabinka dla dzieci
Trampolina ogrodowa 14ft/435cm dla dzieci siatką wewnętrzną drabinka bezpieczna

Trampolina ogrodowa 14ft/435cm dla dzieci siatką wewnętrzną drabinka do wchodzenia i schodzenia

25 Inne produkty w tej samej kategorii: