RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Baby mop body ubranko bawełna dla dziecka z mopem z mikrofibry 71-76cm

TB-P35

Nowy produkt

Baby mop to doskonały sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Gdy dziecko nie potrafi jeszcze chodzić, to żeby się poruszać czołga się po podłodze. Raczkowanie sprawia mu wiele radości i śmiechu, więc czemu by tego nie wykorzystać? Dzięki połączeniu dziecięcego ubranka z mopami z mikrofibry na rękach i nogach możesz zadbać o czystość podłogi w całym domu, bez przykładania do tego ręki.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


129.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

To bardzo pomysłowe rozwiązanie, które spodoba się zarówno rodzicom, jak i dziecku – ono nie jest przecież świadome tego, że przy okazji zabawy spełnia też pożyteczną rolę. Ubranko połączone z mopem z mikrofibry jest bardzo wygodne, miękkie i ciepłe, uszyte z bawełny. Zaprojektowane tak, by maluch czuł się w nim komfortowo. To bardzo dobre i pomysłowe rozwiązanie, które niesie ze sobą mnóstwo korzyści. Zwykłe ubranka brudzą się od podłogi, więc lepszym sposobem jest ubrać dziecko w taki strój. Dodatkowym atutem jest to, że grubszy materiał pozwoli ochronić dziecko przed twardą podłogą. Baby Mop to niesamowita zabawa, ale też uczenie malucha dbania o porządek w domu i to od najmłodszych lat.

Szczegóły:

- Baby Mop Sweep like a baby
- Wykonane z 100% bawełny
- Dostępna wersja dla dziecka 6-9 miesięcy długość 71 cm – 76 cm / EU 74 / US 6–9 M

Rozmiary:

57 cm – 70 cm / EU 68 / US 3–6 M
71 cm – 76 cm / EU 74 / US 6–9 M
77 cm – 82 cm / EU 80 / US 9–12 M

10 Inne produkty w tej samej kategorii: