RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Uchwyt na telefon samochodowy na kratkę uniwersalny do telefonu smartfon

MAX-94201812

Nowy produkt

Uniwersalny uchwyt na telefon pasujący do każdego samochodu i kratki nawiewu. Aby umieścić telefon należy wcisnąć z obu stron przycisk ‘OPEN’, następnie włożyć telefon, docisnąć, a przycisk znajdujący na wysokości ramion dopasuje je do szerokości telefonu. W celu wyjęcia telefonu wystarczy wysunąć go z uchwytu. Końcówki z miękkiej pianki pozwalają na utrzymanie uchwytu we właściwym miejscu nawet podczas jazdy po nierównościach. Dodatkowo uchwyt posiada wysuwane podpórki, które zabezpieczają urządzenie przed zsunięciem się. Obrotowa głowica umożliwia dopasowanie pozycji telefonu do pozycji kierowcy. Położenie głowicy oraz swobodę jej obracania można kontrolować za pomocą pokrętła, które pozwala także na jej całkowite zablokowanie, jeżeli zostanie całkowicie dokręcone. Kąt nachylenia można regulować w każdej płaszczyźnie, a także obracać cały telefon o 360°. Uchwyt samochodowy do telefonu przeznaczony jest do stosowania z urządzeniami mobilnymi, których szerokość wynosi od 5,7 do 9cm.

Więcej szczegółów


9.89 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

OBSŁUGA JEDNĄ RĘKĄ - w porównaniu do wielu uchwytów ten nie wymaga korzystania z obu rąk do wyjęcia i włożenia telefonu. Wystarczy jedna ręka i żeby umieścić telefon należy wcisnąć z obu stron przycisk ‘OPEN’, następnie włożyć telefon, docisnąć, a przycisk znajdujący na wysokości ramion dopasuje je do szerokości telefonu. W celu wyjęcia telefonu wystarczy wysunąć go z uchwytu.

PIANKOWE NAKŁADKI - posiada miękkie, piankowe zabezpieczenia ochraniające kokpit samochodu, wewnątrz uchwytu znajdują się również nakładki, które ochronią cały telefon. Dodatkowo posiada wysuwane podpórki, które powodują, że telefon nie zsunie się. Uchwyt jest antywstrząsowy, zapewnia stabilne ułożenie i bezpieczeństwo przez całą podróż.

OBROTOWA GŁOWICA - umożliwia swobodne dopasowanie kąta nachylenia we wszystkich płaszczyznach oraz obrót o 360°. W razie włączenia nawigacji GPS przekręcisz uchwyt poziomo.

UNIWERSALNY - dopasowany do modeli telefonów o szerokości 5,7-9cm. Uchwyt jest uniwersalny, montowany do każdej kratki wentylacyjnej w samochodzie.

Specyfikacja:

Kolor: czarno-czerwony
Kompatybilność: minimalna szerokość telefonu to 5,7cm maksymalna 9cm
Wymiary uchwytu (dł/szer/wys): 15/10/11,5
Waga: 95g
Waga z opakowaniem: 120g
W zestawie: uchwyt oraz elementy mocujące

1. MONTAŻ DO KRATKI WENTYLACYJNEJ
2. WYSUWANE STOPKI
3. PRZYCISK, KTÓRY PO DOCIŚNIĘCIU TELEFONU AUTOMATYCZNIE DOSTOSOWUJE SZEROKOŚĆ RAMION
4. ROZSUWA

Uchwyt na telefon samochodowy na kratkę uniwersalny do telefonu smartfon

17 Inne produkty w tej samej kategorii: