RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Uchwyt na telefon nawigację GPS do motocykla motoru ładowarka 3D

M1121919

Nowy produkt

Uchwyt motocyklowy na telefon z ładowarką to idealne rozwiązania na każdą podróż motorem. Telefon, smartfon lub nawigację GPS możemy podłączyć do ładowania i cieszyć się wyprawą bez obawy, że stracimy sygnał GPS i się zgubimy. Wejście do ładowania zostało zabezpieczone zaślepką, dzięki czemu jest w pełni wodoodporne. Dodatkowo zastosowano przełącznik ON/OFF, który umożliwia całkowicie wyłączenie ładowarki. Uchwyt montowany jest do kierownicy lub ramy motocykla, ładowarkę podłączamy bezpośrednio do akumulatora za pomocą przewodów oczkowych. Produkt został skonstruowany w podwójnej konstrukcji kulkowej, dzięki czemu jest możliwy obrót o 360 stopni pozwalający na dokładne i precyzyjne dopasowanie widoczności. Pasuje do każdego telefonu oraz nawigacji o maksymalnej szerokości do 85mm.

Więcej szczegółów


25.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

WODOODPORNE GNIAZDO ŁADOWANIA - ładowarka posiada wejście USB zabezpieczone zaślepką, jest w pełni wodoodporna i nie ma ryzyka, że podczas podróży motorem w trakcie niesprzyjającej pogody ładowarka zostanie zalana. Dodatkowo zastosowano przełącznik ON/OFF, który umożliwia stałą kontrolę, w momencie gdy naładujemy telefon lub nawigację ładowarka może zostać całkowicie wyłączona. Wtedy nie tracimy prądu podczas postoju. Gniazdo posiada niebieskie podświetlenie. Mając dostęp do energii nie musimy się obawiać, że stracimy sygnał GPS i się zgubimy.

OBRÓT 360°C - 3D
- uchwyt skonstruowany został w podwójnej konstrukcji kulkowej, dzięki czemu jest możliwy obrót o 360 stopni pozwalający na dokładne i precyzyjne dopasowanie widoczności.

MOCNE ZABEZPIECZENIE - do zestawu dołączono gumową nakładkę, która zabezpiecza telefon przed wypadnięciem. Montuje się ją na narożnikach telefonu lub nawigacji. Dodatkowo w komplecie znajdują się również 2 zapasowe ochraniacze na uchwyt. Na uchwycie można również nakleić naklejkę filcową (w zestawie 2), która ochroni telefon przed zarysowaniami.

REGULACJA - uchwyt pasuje do każdego telefonu oraz nawigacji o maksymalnej szerokości 85mm. Możemy go zamontować na motorze, skuterze, quadzie itp. Konstrukcja uchwytu została wykonana z aluminium, co gwarantuje wieloletni okres użytkowania.

Specyfikacja techniczna:

Kolor: czarny
Materiał: aluminium
Minimalna szerokość: 40mm
Maksymalna szerokość: 85mm
Wymiary (dł/szer/wys): 17/5/12cm
Waga: 0,26 kg

Zawartość zestawu:

- uchwyt
- 2 ochraniacze
- gumowa nakładka
- 2 nakładki filcowe
- przewód

1. OCHRANIACZE NA UCHWYT I WEJŚCIE USB
2. DODATKOWE AKCESORIA CHRONIĄCE PRZED ZARYSOWANIEM TELEFONU
3. PRZEWÓD ZASILAJĄCY

Uchwyt na telefon nawigację GPS do motocykla motoru ładowarka 3D

17 Inne produkty w tej samej kategorii: