RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Uchwyt ścienny na telewizor wieszak TV obrotowy 26-55 uchylny ramię

MAX-9130291

Nowy produkt

Wysokiej jakości, regulowany uchwyt na telewizor płaski to sposób na oszczędność miejsca w salonie, kuchni czy sypialni. Solidny, obrotowy uchwyt pozwala na łatwe powieszenie telewizora na ścianie i dowolne dostosowanie nachylenia ekranu do własnych preferencji. Obrotowy uchwyt LCD pasuje do telewizorów o rozmiarach od 26 do aż 55''. Wytrzymała konstrukcja ramion uchwytu bez problemu wytrzyma wagę odbiorników o podanych wymiarach, gwarantując bezpieczeństwo użytkowania latami. Odległość telewizora od ściany można ustawić w zakresie 75-400 mm. Regulowany jest również kąt nachylenia telewizora, którego zakres mieści się w przedziale od +8° do aż -5°. Prezentowany uchwyt TV jest kompatybilny ze standardami VESA do 400x400.

Więcej szczegółów


52.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Uchwyt do TV to dobry sposób na zabezpieczenie odbiornika przed małymi dziećmi czy np. kotami, które uwielbiają przypadkiem strącać wszystko, co znajdzie się w ich zasięgu. Będzie pasował do odbiorników o odstępie otworów montażowych do 400 mm x 400 mm. Nie tylko kąt nachylenia ekranu i odległość od ściany można regulować. Obrotowy uchwyt LCD posiada specjalne ramię, dzięki któremu można obracać odbiornikiem w prawo i w lewo aż o 180°. Wszystkie ustawienia, jakie posiada obrotowy uchwyt na telewizor można dowolnie zmieniać w czasie, dzięki czemu np. po przemeblowaniu nie trzeba demontować całego zestawu – wystarczy zmienić kąt ustawienia telewizora na ścianie.

SOLIDNA KONSTRUKCJA - uchwyt jest wytrzymały i bardzo solidnie wykonany, dzięki czemu bez problemu wytrzyma wagę odbiornika telewizyjnego w rozmiarze od 26 do nawet 55''. Solidna konstrukcja jest gwarancją bezpiecznego montażu na ścianie i zapewnia możliwość dowolnych manipulacji odbiornikiem w trakcie użytkowania, bez niebezpieczeństwa zniszczenia telewizora.

REGULACJA KĄTA NACHYLENIA - za pomocą jednego ruchu można łatwo dostosować kąt nachylenia odbiornika do własnych preferencji i możliwości metrażowych. Kąt nachylenia telewizora można ustawić w zakresie od +8° do aż -5°, dzięki czemu sprawdzi się zarówno przy telewizorach powieszonych wysoko na ścianie, jak i tych powieszonych dość nisko.

PŁASKA KONSTRUKCJA - zamontowany telewizor doskonale przylega do ściany, po całkowitym złożeniu uchwytu minimalna odległość od ściany jest niewielka. Odległość od ściany można regulować w zakresie 75-400 mm.

REGULACJA OBROTÓW - ruchome ramiona uchwytu pozwalają regulować ustawienie telewizora nie tylko pod względem kąta nachylenia, ale również pozwalają na obracanie odbiornikiem o 180° w razie potrzeby

Parametry techniczne:

Kolor: czarny
Regulacja nachylenia (o ile stopni): +5° do -5°
Regulacja odległości od ściany (zakres): 50 mm
Przeznaczenie (cale): od 14 do 24", od 14 do 26"
Vesa: 100x100 mm
Maksymalne obciążenie: 35 kg
Wymiary (dł/szer/wys): 10/11,5/11,7cm
Waga: 320g
Waga z opakowaniem: 365g
W zestawie: uchwyt oraz elementy montażowe

Zawartość zestawu:

- uchwyt
- elementy montażowe (maskownice, śruby, podkładki itd.)
- 2x rzepy

9 Inne produkty w tej samej kategorii: