RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Nawilżacz powietrza 4,5L jonizator smukły kształt regulacja pary do 25m²

MAX-1880757

Nowy produkt

Zapomnij o nieprzyjemnym uczuciu suchości śluzówek nosa i gardła, a także o przesuszonej skórze, suchych spojówkach i problemach z oddychaniem. Nawilżacz powietrza z jonizacją zapewni optymalną wilgotność powietrza w pomieszczeniu, w którym przebywasz najczęściej. Jego smukły kształt doskonale integruje się z resztą przedmiotów w pokoju. Nawilżacz sprawdzi się w okresie jesienno-zimowym, kiedy sezon grzewczy zostanie rozpoczęty. Jego działanie zmniejsza dolegliwości związane z alergią, a także ogranicza zachorowania na grypę oraz przeziębienia. Designerski nawilżacz powietrza wyeliminuje problem zbyt suchego powietrza, dzięki czemu odetchniesz z ulgą i lepszym samopoczuciem. Doskonały do mieszkać w których występuje ogrzewanie podłogowe.

Więcej szczegółów


89.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Ogromną zaletą tego nawilżacza powietrza jest niski pobór mocy, przy jednoczesnej wysokiej wydajności oraz cichej pracy. Doskonale nawilży powietrze w mieszkaniu czy biurze, będąc jednocześnie wyjątkowo estetyczną ozdobą, która idealnie pasować będzie niemal do każdego wnętrza. W urządzeniu wytwarzana jest zimna mgiełka, dzięki której powietrze staje się przyjemniejsze w oddychaniu. Kolejną zaletą nawilżacza powietrza z jonizacją jest duży zbiornik. Dzięki pojemności aż 4,5 litra, urządzenie może działać dłuższy czas bez ingerencji użytkownika. Nawilżacz posiada funkcję automatycznego wyłączenia, kiedy zbiornik z wodą się wyczerpie. O potrzebie uzupełnienia zbiornika wodą poinformuje nas lampka kontrolna. Całkowicie napełniony zbiornik będzie pracował przez 15 godzin. Smukły nawilżacz powietrza posiada funkcję jonizacji – neutralizuje jony dodatnie, które wytwarzane są przez urządzenia elektryczne znajdujące się w domu, dzięki czemu chroni przed bólami głowy i innymi dolegliwościami.

NOWOCZESNY WYGLĄD - nawilżacz powietrza ma bardzo stylowy design, dzięki czemu może stać się ozdobą niemal każdej przestrzeni
DUŻY ZASIĘG DZIAŁANIA - nawilżacz powietrza doskonale i wyjątkowo sprawnie nawilży powierzchnię nawet 25 m². Tak duży zasięg działania sprawia, że jeden nawilżacz powietrza bez problemu nawilży powietrze w większości standardowych pokoi czy małych biur.
BEZPIECZEŃSTWO - urządzenie automatycznie wyłącza się, w przypadku braku wody w zbiorniku. Nawet jeśli zapomnimy uzupełnić zbiornik w nawilżaczu, urządzenie nie zniszczy się, tylko po prostu przestanie działać. Na nawilżaczu powietrza znajduje się ponadto lampka kontrolna, która poinformuje nas o konieczności wymiany zbiornika z wodą.
REGULACJA POZIOMU WILGOTNOŚCI - moc wytwarzania mgiełki można regulować i ustawić stosownie do własnych potrzeb. Można ustawić zarówno delikatną, ledwie wyczuwalną mgiełkę, jak i moc maksymalną do szybkiego i skutecznego nawilżenia całego pomieszczenia. Nawilżacz posiada również 2 końcówki, dzięki którym można wybrać w jaki sposób mgiełka ma się wydobywać.

Najważniejsze parametry i funkcje:

Moc: 25W
Zasilanie: 220-240V, 50-60Hz
Pojemność: 4,5l
Maksymalna powierzchnia: 25m²
Ilość odparowania: 250 ml/h
Hałas: 35dB
Jonizacja: tak
Czas pracy: 15h
Wymiary (dł/szer/wys):
Waga: 1,8kg
Waga z opakowaniem: 2,3kg
W zestawie: nawilżacz i końcówka x2

Kilka wskazówek:


Zalecana wilgotność przy zapobieganiu/leczeniu chorób 40~55% RH
Poziom wilgotności otoczenia dla komputerów i sprzętu elektronicznego 45~60% RH
Poziom wilgotności otoczenia dla mebli i instrumentów muzycznych 40~60% RH
Poziom wilgotności otoczenia dla bibliotek, galerii sztuki i muzeów 40~60% RH

13 Inne produkty w tej samej kategorii: