RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Nawilżacz powietrza jonizator ultradźwiękowy z LCD zbiornik 5 litrów

MAX-1871286

Nowy produkt

Prezentowany nawilżacz używa technologii fal ultradźwiękowych, zmienia czystą wodę w chłodną i orzeźwiającą parę. Do poprawnego działania nie wymaga dodatkowych składników chemicznych ani grzałki elektrycznej. Para wodna wytrąca pyłki, kurz i inne zanieczyszczenia powietrza gromadzące się w pomieszczeniu. Urządzenie nie zużywa dużo energii elektrycznej i nie wytwarza ciepła. Dzięki wbudowanemu jonizatorowi eliminuje ładunki elektrostatyczne oraz odświeża powietrze. Niezastąpiony sprzęt dla astmatyków i wysuszonych śluzówek. Urządzenie to wytwarza chłodną mgiełkę, dzięki której zwiększa się procent wilgotności w pomieszczeniu o powierzchni nawet do 25 m². Nawilżacz powietrza z funkcją jonizacji to również doskonałe urządzenie do walki ze szkodliwymi jonami dodatnimi, wytwarzanymi przez urządzenia elektryczne.

Więcej szczegółów


99.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Nawilżacz posiada regulację poziomu wilgotności, dzięki czemu bez problemu dostosujemy jego pracę do własnych potrzeb. Wyświetlacz jest duży i wyraźny, dzięki czemu bez problemu odczytamy wszystkie wartości – nawet z daleka. W nawilżaczu powietrza sterowanym cyfrowo znajduje się duży zbiornik o pojemności aż 5 litrów, dzięki czemu urządzenie może działać nawet do 16 godzin bez konieczności ingerencji użytkownika.

CYFROWE STEROWANIE - łatwy w obsłudze, cyfrowy panel sterowania to komfort obsługi. Na wyraźnym wyświetlaczu bez problemu można odczytać wszystkie wyświetlane przez urządzenie parametry – nawet z większej odległości.
DUŻA POJEMNOŚĆ - nawilżacza posiada zbiornik na wodę o pojemności aż 5 litrów, dzięki czemu nie trzeba go co chwilę wymieniać. W nawilżaczu znajduje się ponadto funkcja automatycznego wyłączenia po wyczerpaniu wody w zbiorniku, dzięki czemu jest bezpieczny, nawet jeśli zapomnimy o uzupełnieniu wody.
CICHE PRACA - nawilżacz podczas pracy wytwarza minimalny hałas, dzięki czemu nie jest uciążliwy dla domowników i nie będzie przeszkadzał podczas codziennych czynności czy pracy. Może bez problemu chodzić całą noc i nie będzie zakłócał snu.
FUNKCJA JONIZACJI - elektroniczny nawilżacz powietrza nie tylko pomaga walczyć z suchym powietrzem, ale również posiada funkcję jonizacji, tzn. neutralizuje szkodliwe jony dodatnie (wytwarzane przez większość urządzeń elektronicznych) i zastępuje je ujemnymi jonami życia.

Specyfikacja:

Moc: 25W
Zasilanie: 220-240V, 50-60Hz
Pojemność: 5l
Maksymalna powierzchnia: 25m²
Ilość odparowania: 300 ml/h
Hałas: 35dB
Jonizacja: tak
Czas pracy: 16h
Wymiary (dł/szer/wys): 21,5/22/30,5cm
Długość przewodu: 120cm
Waga: 1,4kg
Waga z opakowaniem: 1,9kg

13 Inne produkty w tej samej kategorii: