RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Nawilżacz powietrza dyfuzor zapachowy aromaterapii 300ml USB 2 kolory

Nowy produkt

Nawilżacz powietrza pozwoli pozbyć się problemu suchego powietrza w mieszkaniu czy biurze. Niedostatecznie wilgotne powietrze na poziomie poniżej 30% jest przyczyną szybszego wysuszania się śluzówek, problemów ze skórą, alergiami i drogami oddechowymi. Wilgotność w pomieszczeniach może spadać w okresie jesienno-zimowym, kiedy okres grzewczy w pełni, a także latem – przy wysokich temperaturach. Problem suchego powietrza doskonale rozwiąże nawilżacz powietrza. Jonizator będzie świetnym rozwiązaniem w szczególności dla alergików, astmatyków, a także osób skarżących się na ciągły ból głowy. Bardzo dużą szkodą dla naszego zdrowia jest powietrze jakim oddychamy, wpływa na cały organizm odpowiadając za stan naszej cery, włosów i płuc. Dlatego tak ważne jest używanie nawilżacza powietrza.

Więcej szczegółów


29.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

AROMATERAPIA – olejki aromatyczne umożliwiają stworzenie nie tylko zdrowej, ale również przyjemnej atmosfery. Wystarczy wlać 1-2 kropelki do wody, a zapach rozniesie się razem z mgiełką. Do nawilżacza dopuszczalne są jedynie olejki rozpuszczalne w wodzie czyli takie jak dołączamy do zestawu – w innym przypadku nawilżacz może ulec uszkodzeniu!

CICHE DZIAŁANIE – generuje najmniejszy z możliwych hałas – jest to jeden z najcichszych modeli na rynku, będzie odpowiedni dla dzieci, których sen bardzo często jest płytki. Nawilżacz nie będzie przeszkadzał podczas codziennych czynności czy pracy.

NISKIE ZUŻYCIE PRĄDU - nawilżacz o mocy 2W sprawia, że zużycie prądu jest niewielkie.  Korzystanie z nawilżacza nie narusza budżetu domowego. Do nawilżacza zaleca się stosowanie wody odkamienionej, bądź destylowanej.

LAMPKA NOCNA - nawilżacz posiada subtelne podświetlenie, które można zmieniać za pomocą pilota - doskonale sprawdzi się w nocy jako lampka.

Najważniejsze parametry i funkcje:

Kolor: jasny brąz lub ciemny;
Materiał: tworzywo sztuczne;
Jonizacja: tak;
Nawilżanie: tak;
Aromaterapia: tak;
Pojemność: 300ml;
Moc: 2W
Wymiary(szer/wys): 10x16cm;
Waga: 0,15kg;
Waga w opakowaniu:0,25kg

Zawartość zestawu:

- dyfuzor
- 3 olejki zapachowe
- kabel USB
- 2 gąbeczki

Kilka wskazówek:

Zalecana wilgotność przy zapobieganiu/leczeniu chorób 40~55% RH
Poziom wilgotności otoczenia dla komputerów i sprzętu elektronicznego 45~60% RH
Poziom wilgotności otoczenia dla mebli i instrumentów muzycznych 40~60% RH
Poziom wilgotności otoczenia dla bibliotek, galerii sztuki i muzeów 40~60% RH

13 Inne produkty w tej samej kategorii: