RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Nawilżacz powietrza z dyfuzorem zapachowy dyfuzor timer pilot kolor bambusowy

M8116483

Producenta

Nawilżacz o mocy 10W sprawia, że zużycie prądu jest niewielkie. W porównaniu do innych, które posiadają większą moc, korzystanie z tego nawilżacza nie narusza budżetu domowego, jego wydajność jest wystarczająca by nawilżyć 50m² i zapewnić świeży powiew powietrza w Twoim mieszkaniu, domu, czy też biurze. Do nawilżacza zaleca się stosowanie wody odkamienionej, bądź destylowanej. W nawilżaczu powietrza znajduje się zbiornik o pojemności 0,4 litra, dzięki czemu urządzenie może działać nawet do 11 godzin, nie trzeba go co chwilę wymieniać. Nawilżacz posiada subtelne podświetlenie, które można zmieniać za pomocą pilota, doskonale sprawdzi się w nocy jako lampka. Wbudowany timer umożliwia ustawienie urządzenia tak, aby wyłączyło się  samo po 1, 3 i 6 h.

Więcej szczegółów


99.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

AROMATERAPIA – urządzenie posiada również niezwykle przydatną funkcję aromaterapii. Po wlaniu olejku do wody nawilżacz poza regulacją poziomu wilgotności pomieszczenia dodatkowo wyzwala również aromaty o właściwościach relaksacyjnych (dopuszczalne są jedynie produkty rozpuszczalne w wodzie – w innym przypadku nawilżacz może ulec zniszczeniu). Do zestawu dołączone zostały aż 3 takie olejki!

CICHE DZIAŁANIE – ultradźwiękowy nawilżacz wytwarza sygnał o częstotliwości miliona razy na sekundę. Nawilżacz powietrza generuje najmniejszy z możliwych hałas – jest to jeden z najcichszych modeli na rynku dzięki czemu nie jest uciążliwy dla domowników. Nawilżacz nie będzie przeszkadzał podczas codziennych czynności czy pracy. Może bez problemu chodzić całą noc i nie będzie zakłócał snu, wręcz przeciwnie - sprawi, że jego jakość się polepszy. a użytkownik będzie bardziej wypoczęty, wydobywająca się mgiełka pozwoli na odprężenie i zminimalizowanie nagromadzonego w ciągu dnia stresu.

NISKIE ZUŻYCIE PRĄDU - nawilżacz zużywa niewielką ilość prądu. W porównaniu do innych, które posiadają większą moc, korzystanie z tego nawilżacza, nie obciąża budżetu domowego, jego wydajność jest wystarczająca by nawilżyć i zapewnić świeży powiew powietrza w Twoim mieszkaniu, domu, czy też biurze. Produkt posiada funkcję automatycznego wyłączenia po wyczerpaniu wody w zbiorniku, dzięki czemu jest bezpieczny, nawet jeśli zapomnimy o uzupełnieniu wody.

PILOT W ZESTAWIE - możliwość sterowania nawilżaczem powietrza z funkcją jonizacji za pomocą pilota zwiększa wygodę użytkowania i komfort obsługi. Możesz sterować urządzeniem nawet z dużej odległości.

1. ON/OF
2. Intermittent - mgiełka przerywana.
3. Continuous - mgiełka ciągła.
4. Timing - timer
5. Big/small - regulacja wielkości mgiełki
6. Lampka

ZBIORNIK 300 ml ZAPEWNI NIEPRZERWANĄ PRACĘ PRZEZ CAŁĄ NOC - w nawilżaczu powietrza znajduje się zbiornik o pojemności 0,3 litra, dzięki czemu urządzenie może działać nawet do 11 godzin, nie trzeba go co chwilę wymieniać.

W ZESTAWIE MIARKA Z PODZIAŁKĄ DO NALEWANIA WODY - miarka o pojemności 120ml świetnie sprawdzi się do nalewania wody bezpośrednio przez otwór dyfuzyjny przez który wydobywa się para.

LAMPKA NOCNA - nawilżacz posiada subtelne podświetlenie, które można zmieniać za pomocą pilota - doskonale sprawdzi się w nocy jako lampka.

Najważniejsze parametry i funkcje:

Kolor: bambusowy
Materiał: tworzywo sztuczne
Nawilżanie: tak
Aromaterapia: tak
Pojemność: 400ml
Wymiary (szer/wys): 16,5/23cm
Waga: waga w opakowaniu: 0,780kg

Zawartość zestawu:

- nawilżacz
- zasilacz
- pilot
- 3 olejki

Kilka wskazówek:

Zalecana wilgotność przy zapobieganiu/leczeniu chorób 40~55% RH
Poziom wilgotności otoczenia dla komputerów i sprzętu elektronicznego 45~60% RH
Poziom wilgotności otoczenia dla mebli i instrumentów muzycznych 40~60% RH
Poziom wilgotności otoczenia dla bibliotek, galerii sztuki i muzeów 40~60% RH

20 Inne produkty w tej samej kategorii: