RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Waga łazienkowa z wyświetlaczem LED naturalny Bambus do 180kg drewniana termometr

M8110219

Producenta

Prezentowana bambusowa waga łazienkowa z termometrem posiada duży zakres pomiarowy i wytrzyma obciążenie do 180 kg. Czytelny wyświetlacz LED znacznie ułatwia wygodne odczytywanie wyniku. Ta prosta w użytkowaniu bambusowa waga LED posiada funkcję automatycznego wyłączania po 8 sekundach. Wbudowany termometr wskazuje aktualnie panującą temperaturę otoczenia. Urządzenie zasilane jest 2 bateriami AAA, ponadto posiada wskaźnik naładowania baterii. Nowoczesna waga łazienkowa LED wyposażona została w antypoślizgowe stopki, dzięki którym jest bezpieczna w użytkowaniu i nie ma możliwości przesunięcia podczas ważenia się. Wykonanie elektronicznej wagi łazienkowej z materiału, jakim jest naturalny bambus, nadaje jej estetycznego oraz unikatowego wyglądu i wysokiej jakości. Naturalny bambus nie chłonie wody więc urządzenie przez długi czas będzie wyglądać jak nowe.

Więcej szczegółów


34,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Zasilanie na baterie

Więcej informacji

PRAKTYCZNA – prezentowana waga łazienkowa LED to niezwykle praktyczne akcesorium, które zaprojektowane zostało dla tych osób, którym zależy na własnym zdrowiu oraz które dbają o zachowanie odpowiedniej sylwetki i kondycji fizycznej. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla sportowców, jak i dla osób odchudzających się.

WYTRZYMAŁA I CZYTELNA – precyzyjna elektroniczna waga łazienkowa to niezwykle wytrzymałe akcesorium – waga minimalna użytkownika wynosi 7 kg, natomiast waga maksymalna to aż 180 kg. Duży wyświetlacz LED zapewnia wygodne odczytywanie wyników.

AUTOMATYCZNE WYŁĄCZANIE – bambusowa waga LED posiada opcję automatycznego wyłączania po 8 sekundach, co pozwala oszczędzać energię i zwiększa wygodę korzystania. Urządzenie zasilane jest 2 bateriami AAA i posiada wskaźnik naładowania baterii.

ANTYPOŚLIZGOWE STOPKI – waga łazienkowa LED wyposażona została w antypoślizgowe stopki, które sprawiają, że jest bezpieczna w użytkowaniu i nie ma możliwości przesunięcia podczas korzystania z niej.

Dane techniczne:

Materiał: bambus + szkło + tworzywo sztuczne
Waga minimalna użytkownika: 7 kg
Waga maksymalna użytkownika: 180 kg
Wyświetlacz: LCD
Zasilenie: 2x bateria AAA
Automatyczne wyłączenie: po 8 sekundach
Wskaźnik naładowania baterii
Pomiar temperatury otoczenia
Wymiary: 28/28/3cm
Waga: 0,856kg
Waga w opakowaniu: 0,967kg
W zestawie: waga oraz 2x bateria AAA

17 Inne produkty w tej samej kategorii: