RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Duży warsztat dla chłopców zestaw narzędzia klocki zabawka do składania

M799111706

Nowy produkt

Duży stół warsztatowy wraz z narzędziami to doskonały wybór dla każdego zapalonego, małego majsterkowicza. Będzie mogło naśladować dorosłych w ich pracach, co przyniesie mu cenne lekcje na przyszłość. To doskonała zabawa dla tych dzieci, które nie miały jeszcze okazji odkryć, jak wiele radości i satysfakcji dają śrubki, nakrętki, a także klucze i inny sprzęt wykorzystywany do napraw i remontów. Dodatkowo w zestawie znajdują się klocki, z których można złożyć motocykl, helikopter lub koparkę. Zabawkowy warsztat posiada w zestawie wiele narzędzi i akcesoriów. Mały mechanik będzie mógł wkręcać, składać, piłować, mierzyć, wiercić, a imadłem ściskać i stabilnie przytrzymywać przedmioty. Z łatwością pozna zasady obróbki różnego rodzaju materiałów oraz elementów, a także nabierze świadomości, że podczas używania narzędzi mechanicznych, konieczne jest zachowanie ostrożności.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


79.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Mały majsterkowicz to rozbudowany zestaw do zabawy, dzięki któremu dziecko może tworzyć różnego rodzaju konstrukcje, a ograniczeniem jest tylko jego wyobraźnia. Do zestawu została dołączona zabawka 3w1 do samodzielnego złożenia na różne sposoby. Za pomocą dostępnych w komplecie narzędzi oraz dodatkowych akcesorów, można z niej przygotować motorek, koparkę bądź helikopter. Wystarczy połączyć poszczególne elementy przy użyciu dostępnych śrub oraz klucza i w kilka chwil cieszyć się efektem fachowo wykonanej pracy.

W zestawie z warsztatem znajduje się także ruchoma, ręczna wiertarka, regulowany klucz francuski, ruchome imadło i wiele innych niespodzianek. Na blacie umieszczona jest miarka, dzięki której dziecko nauczy się cyferek oraz odmierzania długości. Warsztat posiada także ściankę z haczykami, na których można powiesić narzędzia, a pojemniki pomieszczą wszystkie dodatkowe akcesoria, co pozwoli dziecku nauczyć się utrzymywania porządku w miejscu pracy.

W zestawie znajduje się również instrukcja montażu, co pozwoli dziecku na samodzielne przygotowanie miejsca zabawy w warsztat. Cały komplet jest bezpieczny i posiada niezbędne certyfikaty dopuszczające do używania przez dzieci w wieku powyżej 3 lat.

Cechy zabawki:

DUŻY ZESTAW DO ZABAWY - w komplecie ze stołem warsztatowym znajdują się plastikowe narzędzia, akcesoria oraz uchwyty i pojemniki, które z powodzeniem imitują prawdziwy warsztat, a tym samym zapewnią wyśmienitą rozrywkę dla małego majsterkowicza.

RUCHOME ELEMENTY - klucz francuski, wiertarkę, imadło oraz śruby można wykorzystywać niemal jak prawdziwe narzędzia, co pozwala na naukę posługiwania się tego rodzaju sprzętem w przyszłości.

POJEMNIKI I WIESZAKI NA AKCESORIA - wszystkie elementy oraz narzędzia można poukładać z specjalnie przygotowanych na nie miejscach, co uczy zachowania porządku oraz zasad bezpieczeństwa podczas pracy z użyciem sprzętu.

POJAZDY DO SKŁADANIA - w zestawie dołączone są także elementy, które pozwalają na zbudowanie prostego helikoptera, koparki lub motocykla

Specyfikacja:

wiek: 3+
certyfikaty: CE, EN71
wymiary (dł/szer/wys): 50/26/75cm
waga zestawu: 2,45kg
waga z opakowaniem: 3kg

Zawartość zestawu:

- instrukcja montażu
- stelaż stołu warsztatowego
- elementy montażowe warsztatu (śruby, nakrętki, haczyki itp.)
- wiertarka
- rączka do śrubokręta + końcówki wymienne (śrubokręt płaski i krzyżakowy, pilnik)
- klucz francuski
- zabawka 3w1 do złożenia (helikopter, motocykl, koparka)
- młotek
- piła
- deseczki
- pojemnik na śrubki
- klucz oczkowy
- imadło

Rozbudowany warsztat narzędzia plastikwe do zabawy klocki do zbudowania

1. ruchoma wiertarka - wystarczy pociągnąć za dźwignię
2. praktyczna półka na śrubki pod blatem
3. funkcjonalne imadło
4. wieszaki na narzędzia ułatwiają zachowanie porządku
5. pojemniczek na śruby itp.
6. ruchomy klucz

30 Inne produkty w tej samej kategorii: