RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Zabawka do kąpieli wanny młynek kwiatek konewka do napełniania wodą

M7210528

Nowy produkt

Kolorowy kwiatek to zabawka do napełniania wodą podczas kąpieli w wannie. Zabawka do pluskania w wannie charakteryzuje się różnorodnością kształtów i kolorów. Produkt jest nieszkodliwy dla zdrowia oraz posiada łagodne krawędzie, dzięki czemu dziecko może bezpiecznie się bawić. Materiał, jakiego użyto do produkcji, cechuje się wytrzymałością, co wpływa pozytywnie na trwałość i długość użytkowania przedmiotów. Dodatkowo jest wodoodporny i bardzo łatwy w czyszczeniu. Śmieszny słonecznik, to pompująca wodę zabawka, która sprawi, że na twarzy Twojej pociechy pojawi się uśmiech. Zapomnij o płaczu dziecka związanym z kontaktem z wodą, od dzisiaj kąpiele staną się przyjemnością dla każdego malucha.

Więcej szczegółów


22.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

ZACHĘCA DO KĄPIELI - dzięki tej wyjątkowej zabawce kąpiel będzie również zabawą.

ŁATWY MONTAŻ - zabawka do kąpieli posiada mocne przyssawki, dzięki którym przytwierdzisz go do płytek, wanny czy innych gładkich powierzchni. Nie musisz montować go na stałe w jednym miejscu. Dziecko podczas zabawy może również trzymać zabawkę zanurzoną w wodzie lub po prostu w rączce.

DOSKONAŁA ZABAWA - w zestawie znajduje się kolorowy kwiatek oraz konewka. Po napełnieniu konewki wodą wystarczy wlać ją w środek kielicha kwiatka, zaczynają obracać się wszystkie kolorowe trybiki znajdujące się w zabawce.

CIEKAWA KOLORYSTYKA - zabawka posiada ciekawą kolorystykę oraz kształt kwiatka, co z pewnością przyciągnie uwagę dziecka. Podczas zabawy pociecha ćwiczy koordynację, pobudza wyobraźnię, a nawet uczy się kolorów.

Dane techniczne:

Kolor: wielokolorowy
Materiał: tworzywo sztuczne;
Wymiary kwiatka (dł/szer/wys):16/9/29 cm;
Wymiary konewki (dł/szer/wys): 12/7/10 cm;
Waga: 0,2 kg;
Waga w opakowaniu: 0,4 kg.
W zestawie: konewka i kwiatek

30 Inne produkty w tej samej kategorii: