RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Podrywka szybko składana siatka na żywca parasolka do podrywki

MAX-5010429

Nowy produkt

Siatka do podrywki czyli szybkiego połowu żywca w celu późniejszego wykorzystania jako przynęty. Przyrząd posiada konstrukcję jak parasolka, która oparta została na stelażu wykonanym z metalowych, elastycznych prętów. Całość przygotowuje się do połowu poprzez rozłożenie i zablokowanie stelaża. Wystarczy wyjąć podrywkę z opakowania, pociągnąć za znajdujący się na górze sznurek, aż do momentu, kiedy blokada zaskoczy. Zasada działania mechanizmu jest niemal identyczna jak w parasolce. Podrywka posiada 6 okrągłych otworów o średnicy 17cm. Każdy z nich połączony jest z krótkim rękawem, który prowadzi do wnętrza. Ryby łatwo mogą znaleźć dostęp do środka, ale ciężko jest im się wydostać na zewnątrz. Siatka do łowienia żywca posiada sznurek, który służy do rozkładania go, a także do trzymania, wkładania i wyciągania z wody. Można go również przywiązać do kija lub wędki i umieścić podrywkę w miejscu nieco oddalonym od brzegu.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


26.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Specyfikacja:

Wymiary rozłożonej siatki (średnica/wysokość): 90/35cm
Średnica oczka siatki: 4mm
Długość sznurka: 30cm
Waga: 285g
Waga z opakowaniem: 302g

Największe zalety produktu:

Solidna konstrukcja - przyrząd od połowu oparty jest na stelażu wykonanym z metalowych, elastycznych prętów, które po rozłożeniu tworzą symetryczną kopułę o szerokiej podstawie.

Szybkie rozkładanie - konstrukcja jak w parasolce wymaga jedynie rozłożenia siatki bez konieczności składania czy też skomplikowanego montażu poszczególnych elementów.

Dostęp do wnętrza - znajdujący się z boku otwór zamykany na zamek pozwala na szybkie i sprawne umieszczenie zanęty oraz wyciągnięcie zdobyczy.

Gęsta siatka - drobne oczka o średnicy 4mm umożliwiają nie tylko efektywny połów, ale gwarantują utrzymywanie się zanęty wewnątrz przyrządu, a po udanym połowie, wyciągniemy ze środka złapane ryby

29 Inne produkty w tej samej kategorii: