RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Mechaniczny wentylator kominkowy lepszy obieg powietrza w pomieszczeniu na piec

MAX-71731

Nowy produkt

Mechaniczny wentylator do zastosowania na kominkach lub piecach wolnostojących. Wytwarza obieg ciepłego powietrza, pobierając je od nagrzanego pieca bądź kominka. Do działania wykorzystuje różnicę temperatur. Bimetaliczny pasek w wentylatorze reaguje na temperaturę i reguluje pracę wentylatora wprawiając go w ruch.By z niego korzystać nie potrzebujesz żadnych baterii, ani dodatkowych źródeł zasilania. Pracuje w zakresie temperatury już od 100°C do 345°C. Im wyższa temperatura, tym skrzydła obracają się szybciej.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


239.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

Dla uzyskania maksimum wydajności wentylator należy umieścić na górnej płycie pieca przy tylnej krawędzi, blisko wylotu kominowego. Podstawa oraz śmigła wentylatora wykonane są z aluminium. Unikalne, anodowane śmigła są odporne na korozję  oraz zapewniają doskonałą cyrkulację ciepła.

- Poprawia obieg powietrza
- Zmniejsza zużycie opału
- Dla pieców i kominków wolnostających
- Materiał aluminium
- Bimetaliczny pasek
- Anodowane śmigła odporne na korozję
- Zakres pracy 100°C - 345°C
- Mechaniczny (nie potrzebuje dodatkowego zasilania)
- Specjalny uchwyt do przenoszenia wentylatora, gdy jest gorący

Uwaga: Korzystanie z wentylatora przy temperaturze powyżej 345°C możne spowodować jego uszkodzenie, które nie podlega gwarancji. Zalecane jest użycie termometru kontrolującego temperaturę pieca. Podczas korzystania z wentylatora, należy trzymać go z dala od dzieci. Aby przenieść wentylator, należy użyć przeznaczonej do tego rączki - uchwytu.

10 Inne produkty w tej samej kategorii: