Video wizjer REER "judasz" wideo zdjęcia czujnik ruchu 720p dźwięk ekran 4,3 cala

Nowy produkt

Wideo wizjer to urządzenie, które zapisuje w postaci zdjęć lub filmów zdarzenia jakie miały miejsce pod naszymi drzwiami do domu. Teraz będziesz wiedział kto Cię odwiedzał lub kto Ci robił kawały! Urządzenie montuje się zamiast zwykłego wizjera (tradycyjnego judasza), w otworze który po nim został. Do tego celu nie musimy wprowadzać żadnych przeróbek ani przeciągania kabli. Kamerę video wizjera montujemy na zewnątrz drzwi, wyświetlacz od wewnętrznej strony drzwi. Prezentowane urządzenie zasilanie jest akumulatorami 3,7 V. W zestawie są 2 akumulatory i ładowarka sieciowa.

Więcej szczegółów


359.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis

Czytnik kart pamięciTak
Wbudowany akumulatorTak
Wbudowane głośnikiTak
Przekątna ekranu4.3 cala

Więcej informacji

Dzięki ekranowi wewnątrz drzwi, mniejsze dzieci widzą kto stoi za drzwiami, a to bardzo zwiększa bezpieczeństwo w Twoim domu. Po powrocie do domu możesz zobaczyć kto Cię odwiedził, czy faktycznie był Pan z poczty i czy miał ze sobą przesyłkę czy tylko zostawił awizo.

Po wciśnięciu przycisku dzwonka na kamerze w panelu włącza się tradycyjny dźwięk dzwonka i zostaje pokazany obraz. Kamera jest solidna wykonana z metalu, zaś panel LCD z bardzo dużym wyświetlaczem 4,3' cala (9,6 x 5,5cm). Kamera lepiej widzi obraz w ciemności. Kamera ma lepszy typ przetwornika obrazu od wersji standardowej. Kamera wyposażona jest w mikrofon. Rejestruje on dźwięk tylko w momencie nagrywania filmu.
 
Wizjer można zamontować w drzwiach o średnicy otworu przez który przejdzie kamera 15-55 mm oraz grubości drzwi 35-105 mm. Można zamontować go prawie w 100% drzwi na rynku.
 
Urządzenie z nowym typem kamery HD. Rozdzielczość 720p. Ten typ kamery charakteryzuje się większym kątem widzenia 165 stopni. Kamera wizjera posiada dzwonek, wbudowany czujnik ruchu oraz diodę podczerwieni umożliwiającą pracę w całkowitej ciemności.
 
Video wizjer posiada wejście na karty mikro SD do 32GB. Robi zdjęcia osobom dzwoniącym do drzwi automatycznie. Wykona od 1 do 3 zdjęć, film o długości 10,20 lub 30 sekund). Ma możliwość zrobienia zdjęcia lub nagrania filmu w danym momencie podczas rozmowy z odwiedzającym. Czujnik ruchu po wykryciu ruchu w odległości do 1m od naszych drzwi włącza obraz na wyświetlaczu, również wyzwala zrobienie i zapisanie zdjęcia od 1 do 3 zdjęć (funkcja ustawiana w menu) może także nagrać film o długości 10,20 lub 30 sekund. Czujnik ruchu możemy ustawić w menu jako włączony lub wyłączony. Zestaw polecany dla wymagających użytkowników.

Cechy produktu:

- regulacja głośności
- wybór dzwonka
- funkcja robienia zdjęć 
- funkcja video
- funkcja wyciszenia "don't disturb"
- czujnik ruchu 
- nocna wizja 
- kąt widzenia kamery 165 stopni
- dwa wymienne akumulatory 3,7V
- dwa lata gwarancji
- ładowarka sieciowa w zestawie
- kolor panela wewnętrznego: szary lub złoty
- kolor kamery mosiąsz
 
Zestaw posiada certyfikaty: CE, RoHS.

5 Inne produkty w tej samej kategorii: