RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Podgrzewane grzejące wkładki do butów uniwersalne termiczne rozmiar 35-46

MAX-50908122

Nowy produkt

Wkładki termiczne to nic innego jak grzejące wkładki do butów zasilane przez 6 baterii AA. Są wygodne i gwarantują komfort dla stóp nie tylko w zimniejsze dni. Mogą stanowić także doraźną pomoc dla osób z problemami związanymi z krążeniem krwi w krańcowych partiach kończyn dolnych. Podgrzewane wkładki do butów są niezastąpione podczas zimowych wycieczek i aktywności sportowych, czy też wypraw wędkarskich bądź polowań. Prosty układ grzewczy oparty o zasilnie z baterii i umieszczone we wkładce włókna węglowe, emituje delikatne, a tym samym bezpieczne ciepło.

Więcej szczegółów


38.89 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Umieszczenie włókien węglowych we wkładkach zapewnia szybkie nagrzewanie i niemal natychmiastowe podniesienie temperatury stóp. Wkładki można samemu dopasować do odpowiedniego rozmiar stopy w zakresie od numeru 35 do 46. W tym celu należy dokładnie odmierzyć wielkość stopy stawiając ją na wkładce i przyciąć do wymaganej wielkości za pomocą nożyczek. Wkładka bez przycinania pasuje do rozmiaru 46, co nie jest zaznaczone na jej powierzchni. Cienkie przewody zasilające nie powodują dyskomfortu i podłączane są do zasilaczy umieszczonych w specjalnych opaskach z kieszeniami przeznaczonymi do ich przechowywania. Opaski wyposażone w rzepy pozwalają zamocować je swobodnie wokół nogi. Poza właściwościami termicznymi, wykonane z elastycznego materiału wkładki gwarantują dodatkową amortyzację dla stóp.

Największe zalety produktu:

SZYBKIE NAGRZEWANIE – prosty układ zasilający i grzewczy sprawia, że już po ok. 15 sekundach zaczynają emitować odczuwalne ciepło.

PROSTE DOPASOWANIE – podobnie jak standardowe wkładki, wystarczy je przyciąć do wymaganego rozmiaru.

OPASKI NA ZASILACZE – w zestawie znajdują się niezależnie mocowane, elastyczne opaski zapinane na rzepy, z kieszonką na zasilacze.

ELASTYCZNE – wykonane z miękkiego materiału zapewniają dodatkową amortyzację dla stopy.

Dane techniczne:

Wymiar wkładki (wys/szer): 31/11,5cm
Rozmiar: 35-45 (46 - bez przycinania wkładki)
Zasilanie: 6xAA 1,5V (brak w zestawie)
Moc grzewcza: 3W
Materiał wkładki: kauczuk syntetyczny
Materiał opasek: elastan
Waga zestawu: 160g


4 Inne produkty w tej samej kategorii: