RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Ślizgawka wodna Star Wars długość 549cm z fontanną nawadniającą tor Bestway 91208

Bestway 91208

Nowy produkt

Ślizgawka wodna w sam raz do Twojego ogrodu. Będzie niesamowitą atrakcją dla Twoich dzieci, które radośnie spędzą czas w upalne dni. Jej długość wynosi aż 5.49 metra, więc oferuje ona długi ślizg. Dużą zaletą tego placu zabaw jest jego kolorowa oprawa graficzna, która została zaczerpnięta z filmu Gwiezdne Wojny. Taka zabawka doskonale sprawdzi się jako prezent dla dzieci, a fanów filmu Star Wars ucieszy ona podwójnie. Produkt został wykonany z najwyższej jakości materiałów, które są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


66.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Wiek użytkownikaod 3 lat

Więcej informacji

By rozpocząć zabawę należy podłączyć ślizgawkę do węża ogrodowego, który uruchomi w niej przepływ wody. System kaskad będzie nawadniał tor i zapewni poślizg. Konstrukcja ślizgawki zapewnia równomierne nawodnienie całego toru, a na jej końcu znajduje się basenik do którego spływa woda. Pełni on rodzaj mety, która amortyzuje wjazd i daje przyjemne ochłodzenie po wjechaniu do niego. Całość przyczepia się do podłoża dołączonymi do zestawu zabezpieczeniami, tak aby uniknąć przemieszczenia się toru. Ślizgawka jest całkowicie bezpieczna, więc nie musisz martwić się o to, że komuś stanie się krzywda. Ta ślizgawka to coś co musisz mieć w ogrodzie, ponieważ nie ma nic piękniejszego niż uśmiech na twarzy dziecka.

Cechy produktu:

- Długość: 549 cm
- Materiał: PVC
- Waga: 1,66 kg
- Zalecany wiek: od 3 lat
- Licencja Star Wars
- Podłączenie do węża ogrodowego
- Dmuchana, miękka meta
- Zabezpieczenie do podłoża
- Łatka naprawcza w zestawie

30 Inne produkty w tej samej kategorii: