Wózek ogrodowy taczka ogrodowa do prac domowych plastikowa 75 litrów

H004871

Producenta

Wózek ogrodowy, wywrotka na pompowanych kołach i uchwytem do ciągnięcia. Jej pojemność wynosi 75 litrów.

Więcej szczegółów

349,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Więcej informacji

Wózek ogrodowy taczka ogrodowa do prac domowych plastikowa 75 litrów. Przeznaczony do transportowania narzędzi ogrodniczych, ziemi, narzędzi czy liści. To idealny pomocnik do prac i zadań w ogrodzie. Prezentowana wywrotka ogrodowa charakteryzuje się solidną i stabilną konstrukcją. Maksymalny udźwig wynosi 300 kilogramów, a pojemność wynosi 75 litrów. Wózek posiada duży i bardzo wygodny uchwyt, który ułatwia ciągnięcie nawet podczas pełnego załadunku. Koła wózka są bardzo wytrzymałe i zostały specjalnie wyprofilowane, by jak najlepiej wykonywały swoją pracę. Wielozadaniowy, wytrzymały wózek ogrodowy 3w1 sprawdzi się do tego zadania idealnie – wózek, wywrotka oraz taczka. Produkt charakteryzuje nowoczesna kolorystyka oraz konstrukcja ze stali ocynkowanej, malowanej metodą proszkową w czarnym kolorze. Misa została wykonana z tworzywa, a specjalne żłobienia zapewniają odpowiednią twardość.

3w1 - produkt pełni 3 funkcje, wózka, wywrotki oraz taczki. Misa została wykonana w kolorze czarnym. Wywrotka posiada bezpieczny system podnoszenia, a opróżnianie załadunku odbywa się za pomocą kiprowania. Wystarczy przysunąć do siebie uchwyt i podnieść misę, a zawartość się wysypie. W celu zapewnienia bezpieczeństwa wózek posiada blokadę przed samoistnym podniesieniem misy.

WYTRZYMAŁY - wózek doskonale radzi sobie z obciążeniem aż do 300kg. Posiada 4 koła pneumatyczne, które amortyzują wstrząsy, a dodatkowo łatwiej oraz płynniej się je prowadzi. Pompowane koła łatwiej poradzą sobie z podjazdem na krawężnik, schodki itp. Ciśnienie w oponach można regulować zmniejszając lub zwiększając ilość powietrza. Pozwoli to na dużą elastyczność oraz dopasowanie do podłoża. Felgi wykonane zostały ze stali ocynkowanej, dzięki czemu są one odporne na korozję i będą zachowane w idealnym stanie.

DYSZEL DO CIĄGNIĘCIA - rączka posiada przegub, co pozwoli na indywidualne dostosowanie do wzrostu danej osoby, dodatkowo została pokryta miękką, antypoślizgową pianką, która pozwoli na pewny chwyt. Wywrotka wyposażona została w skrętną oś, która umożliwi łatwe manewrowanie nawet podczas przewożenia ciężkiego ładunku. Wózek sprawdzi się zarówno dla starszych osób jak i zapewni dużą frajdę dzieciom.

WIELOFUNKCYJNY - produkt jest przydatny zarówno podczas przewożenia ziemi w ogrodzie, narzędzi w warsztacie, czy też do przewożenia drewna, węgla do domu jak i ciężkich rzeczy na magazynie.

Specyfikacja:

Kolor konstrukcji: czarny
Pojemność: 75l
Konstrukcja wózka: stal
Materiał felg: stal ocynkowana
Koła: pompowane
Maksymalne obciążenie: 300kg
Wymiary (dł/szer/wys): 110/47/23cm
Długość rączki: 75 cm
Średnica koła: 25 cm
Waga wózka: 16,2kg
Waga z opakowaniem: 17,4 kg
W zestawie: wózek oraz elementy montażowe

ŁATWE I BEZPIECZNE OPRÓŻNIANIE

Wózek posiada bezpieczny system podnoszenia - opróżnianie załadunku odbywa się za pomocą kiprowania, wystarczy przysunąć do siebie uchwyt i podnieść misę, a ładunek się wysypie. W celu zapewnienia bezpieczeństwa wywrotka posiada blokadę, która zabezpiecza przed samoistnym podniesieniem misy.

SKRĘTNA OŚ

Wózek ogrodowy posiada bardzo wygodny i praktyczny zabezpieczony na rękojeści pianką uchwyt. Ułatwia on ciągnięcie nawet mocno obciążonego wózka ogrodowego na znaczne odległości. Dodatkowo posiada skrętną oś w zakresie 180 stopni, co umożliwia łatwe i wygodne manewrowanie.

POMPOWANE KOŁA

Posiada 4 koła pneumatyczne, które amortyzują wstrząsy, łatwiej oraz płynniej się je prowadzi. Pompowane koła łatwiej poradzą sobie z podjazdem np. na krawężnik, schodki itp. Ciśnienie w oponach można regulować zmniejszając lub zwiększając ilość powietrza – pozwoli to na dużą elastyczność oraz dopasowanie do podłoża. Felgi wykonane zostały ze stali ocynkowanej, dzięki czemu są one odporne na korozje!

22 Inne produkty w tej samej kategorii: