RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Wytwornica dymu 1200W pojemność 2,3 litra pilot zdalnego sterowania

LSM1200PRO

Nowy produkt

Wytwornica dymu o mocy 1200W. Nadaje się do profesjonalnego użytku. Jest solidnie skonstruowana i bardzo wytrzymała. Charakteryzuje się niezwykłą funkcjonalnością. W zestawie znajdują się dwa piloty, które ułatwią korzystanie z urządzenia i mogą być stosowane jednocześnie. Pilot bezprzewodowy ułatwi korzystanie z urządzenia, zastępując mało praktyczny pilot na kablu. Drugi pilot z timerem pozwoli z kolei tak skonfigurować wytwornicę, by działała całkowicie bezobsługowo. Urządzenie możesz dopasować do aktualnych potrzeb, na timerze dostosujesz czas wydmuchu, czas przerwy pomiędzy wydmuchami oraz ich siłę. Nie ma więc potrzeby jej ręcznego uruchamiania przez cały czas trwania imprezy lub innego wydarzenia. Urządzenie posiada także funkcję sterowania przez DMX.

Więcej szczegółów

Wysyłka 24-48h


459.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

Specyfikacja techniczna:

- Pojemność zbiornika na płyn: 2,3 litra
- Krótki czas nagrzewania: ok. 3,5 min
- Ilość wytwarzanego dymu (zmierzona): 158,5 m3/min
- Zasięg pilota bezprzewodowego: ok. 25 m
- Długość przewodu pilota (timera): 7 m
- Zasilanie: sieciowe 220V
- Wymiary: 42 x 31 x 20 cm
- Waga: 7 kg
- Piloty zdalnego sterownia: 1x pilot przewodowy z funkcją timera i jeden pilot bezprzewodowy - możliwość programowania i ustawienia ilości wytwarzanego dymu, czasu trwania pojedynczego wydmuchu oraz przerwy pomiędzy wydmuchami - za pomocą przewodowego pilota - Obsługa DMX (1 Kanał)

17 Inne produkty w tej samej kategorii: